Çok Dikkat Çeken Kalpli Renkli Mekik ve İğne Oyası Modeli

Mekik ve iğne oyası karışımı çıtı pıtı renkli modelimize hayran kalacaksınız. Modelimiz gözünüzü korkutmasın örmeye başlayınca ne kadar kolay olduğunu anlayacaksınız.

Oyamızı örmek için mekik aparatına ihtiyacınız olacaktır. Oyanın mekik olan kısmını bu aparat ile örüyoruz. İğne oyası bilipte mekik oyasını daha önce hiç yapmamış olanlar aşağıda yayınladığımız videodan yararlanabilirler.

Modelimizin en göz alıcı kısmı olan kalpleri kırmızı ip ile diğer kısımlarını siyah ip ile örerseniz, çok romantik aşk dolu bir oyaya sahip olabilirsiniz.

Ek gelir olarak oya işleri ile uğraşan hanımların en çok sipariş aldığı modellerden biri ile karşınızdaydı. Umarız siz de modelimizi çok beğenmişsinizdir.

Kalpli mekik ve iğne oyası modeli için Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’ na youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın