Çok Dikkat Çeken Şiş Oyası Tığ İşi Oya Modeli ve Anlatımı

Bugün sizler için hazırlanışı görünüşü gördüğünüz diğer oyalardan farklı olan şiş ile hazırlanan çok şık tığ işi oya modelini hazırladık. Modelin yapılışı çok dikkatinizi çekecek ve hemen hazırlamak isteyeceksiniz.

Modelin yapılışının detaylı anlatımı aşağıdaki videoda çok güzel bir şekilde anlatılmıştır dikkatle izlemenizi tavsiye ederiz.

Oyanıza ilk olarak yazmanızın tığ battısını hazırlayarak başlıyorsunuz. Üst sırayı örümcek modeli örerek tamamlıyorsunuz.

Şiş yardımı ile öreceğiniz modeli hazırlamak çok hoşunuza gidecek. Oyanızı tüm kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz. Özellikle havlu kenarlarınıza çok yakışacak modeli biran önce örmenizi tavsiye ederiz.

Çok farklı  modeli bizlere hazırladığı için Sunayla el işleri’ne youtube kanalı için hazırladığı videoya teşekkür ederiz. Destek olmak için kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.