Çok Dikkat Çeken Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Çok dikkat çeken yeni tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Sizin de en çok merak ettiğiniz yeni modelleri seçtik sizler için. Tığ oyaları her hanımın yaptığı ve yapmaktan zevk aldığı el işi türlerinden. Biz de bunu bildiğimiz için tığ oyalarını derledik. Sizin de dikkatinizi çekecek ve hemen yapmak isteyeceğiniz yeni tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

İlgileri Üzerine Çekecek Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ oyası tatlılığı ile ön planda. Ama ön planda olduğu başka bir unsur daha var: kolay yapılışı. Her hanımın rahatlıkla yapabileceğini düşündüğüm bir model bu. Ama yaparken takıldığınız ya da unuttuğunuz bir yer olursa videolu olarak anlatımlı bir şekilde YouTube’dan da izleyebilirsiniz. Bu sizin işinizi daha da kolaylaştıracak ve zaman da kazandıracaktır. Gerçekten internet bizim için bulunmayan bir nimet. Her alanda yardımcımız olmaya devam ediyor.

blank

Minik çiçekli tığ oyası genç kızlarımızın en çok tercih ettiği modeller arasında. Çeyiz bohçalarına da çok yakışacak bu tığ oyası modelini kaçırmayın derim ben. Siz de hayır diyemeyeceksiniz bu modele ve etrafınızdaki herkesin dikkatini çekecek ve herkesin soracağı bir tığ oyası. Bana kalırsa bu tığ oyası modeli havlu kenarına da çok yakışacak. Havlu kenarlarınızı daha tatlı göstermek istiyorsanız bu model tercihiniz olabilir.

blank

Bordo ve hardal sarısı renginin uyumunu bilmeyenler için bu görsel birebir. Sizin de çok hoşunuza gidecek bu tığ oyası boncuklarla daha şıklaşmış. Siz de bu şekilde tercih edebilirsiniz. 2019 yılında çok sevilen bu tığ oyası 2020 yılında da çok sevilecek. Dilerseniz siz de bu modeli tercih edebilirsiniz.

En Sevilen Tığ İşi Oya Modellerini Yakından İncelemeye Var Mısınız?

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.