Çok Efsane Tığ İşi Oya Modelleri

Çok efsane tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Çok merakla beklediğiniz ve harika tığ işi oya modellerini sizler için seçtim. Bu tığ oyası modelleri ile muhteşem işler ortaya koyabilirsiniz. Birçok hanım gibi hobi olarak yaptığınız bu el işlerini kazanca da çevirebilirsiniz. Kazanç elde etmek için tığ oyası modelleri yapıp, satabilirsiniz. Şimdi dilerseniz çok efsane tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Harika Tığ İşi Oya Modelleri

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem tığ işi oya modelinin yapılışı da çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu muhteşem tığ oyası modellerini sizler de yapabilirsiniz. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Video izlemek tığ işi oya modelini yaparken işinizi kolaylaştıracaktır.

blank

Kırmızı başörtüsü kenarına bu güzel tığ işi oya modelini tercih edebilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz. Bunun için yeşil ve kırmızı rengini kullanmanız yeterli. Oldukça kaliteli ipleri kullanarak ve el işçiliği ile beraber ortaya harika tığ işi oya modelleri çıkacaktır.

blank

Görselde gördüğünüz muhteşem tığ işi oya modeli sizlerin de tercihi olabilir. Siyah başörtüsü kenarına hemen her renk yakışacaktır. Fakat birden fazla renk tercih edecekseniz görselde gördüğünüz gibi yeşil ve kırmızı rengini tercih edebilirsiniz. Böylelikle ortaya şahane tığ işi oya modelleri çıkacaktır.

blank

Mor başörtüsü kenarında mor, yeşil ve beyaz rengini kullanarak bu tığ işi oya modelini elde edebilirsiniz. Aynı modeli havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Tığ işi oya modeli havlu kenarında da sıklıkla kullanılıyor.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli en yeni modeller arasında yer alıyor. Sizler de bu muhteşem tığ işi oya modelini yaparak harika görünümler elde edebilirsiniz.

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.