Çok Farklı Çatalda Yapılan İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Son yıllarda farklı objeleri oya yapımında kullanmak oldukça moda oldu. Çatalla oya yapılabileceği kaç kişinin aklına gelebilir. Sizlere çok merak ettiğiniz çatalda iğne oyası yapımının videosunu hazırladık, izlemenizi tavsiye ederiz.

Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’nın kendi tasarımı olan modeli daha önce hiç bir yerde görmediniz. Oyanıza başlarken ilk olarak 6 zürafa çekiyorsunuz. Daha sonra çiçeğin yuvasını hazırlıyorsunuz. Pırpırlı sinek kanadı modeli ile devam eden oyayı çok beğeneceksiniz.

Modeli çeyiz ve bohçalarınız için hazırlayabilir görenlerin aklından çıkmayacak sunumlar hazırlayabilirsiniz. Oyanızı renkli ipler ile hazırlarsanız şıklığına şıklık katarsınız.

Youtube kanalı için hazırlanmış farklı model için Züleyhanın tığ ve iğne oyaları’na teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, destek olmayı unutmayın.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.