Çok Farklı ve Gösterişli Görünümü ile Tığ İşi Oya Modelleri

Sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel tığ işi oya modellerini sizlere sunuyoruz. Sizler de çeyizleriniz için harika tığ oyalarını yaparak çeyizlerinize değer katabilirsiniz. Çeyizlere çok yakışacak olan tığ işi oya modelleri de sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. El emeği de yoğun olarak kullanıldı tığ oyaları işçilikli olması ile dikkat çekiyor. Sade model seven hanımlar tek renk tülbent kenarında tek renk tığ işi oya modeli yapabilirler. Renkli tülbent tercih eden hanımlar ise tülbent içindeki renklerden seçerek tığ modelleri sahip olabilirsiniz. Gösterişli modelleri dilerseniz özel günlerde tercih edebilirsiniz. Sade model seven hanımlar bize günlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. Çiçekli tığ işi oya modelleri ve fırfırlı tığ işi oya modelleri son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de maddi kazanç da elde etmek için bu güzel modelleri seçerek satışa sunabilirsiniz. Yapım aşaması basit olan tığ oyalarını sizler de yeni başlamış olsanız bile yaparak harika modellere sahip olabilirsiniz. Sizler de değerli çeyizler oluşturmak için en yeni tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çok Güzel Tığ İşi Oya Örnekleri

Görselde yer alan kırmızı tülbent kenarına yapılmış olan rengarenk boncukların kullanıldığı oldukça gösterişli olan tığ işi oya modeli çift tasarımı ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Tek renk tülbent kenarına yapılmış olan tek renk tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de bu güzel tığ oyalarını yaparak günlük kullanımda tercih edebilirsiniz.

Farklı model seven hanımlara hitap eden tığ işi oya modeli şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ederken sizler de el emeği göz nuru tığ oyalarını hazırlayarak en güzel modellere sahip olabilirsiniz.

Asil kadınların tercihi olan tığ işi oya modeli mor renk tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de bu güzel modeli yaparak en güzel günlerinizde kullanabilirsiniz.

Pembe renk tonları kullanılarak hazırlanan tığ oyaları şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Yeni gelinlerin tercihi olan tığ işi oya modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de en güzel modelleri yapabilirsiniz.

Sade model seven hanımlara hitap eden tığ oyası oldukça kibar bir modeldir. Sizler de bu kibar modeli yapabilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan tığ işi oya modeli gösterişli bir model olmaktadır sizler de gösterişli modelleri özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Kırmızı olsun 5 fazla olsun diyen hanımlar görselde yer alan sıralı tığ işi oya modeli tam size göre.

Hediyelik olarak tercih edebileceğiniz en yeni tığ oyasını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Kolay Tığ İşi Oya Modelleri