Çok Gösterişli 37 Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

havlu kenarı iğne oyası modelleri

En havalı havlu kenarı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Havlularımız elbette hepimizin evinde fazlasıyla var. Mutfak, banyo, lavaboların olmazsa olmazı havluları da iğne oyası ile daha da güzelleştirebilirsiniz. Genellikle biz hanımlar havluları sade bir şekilde kullanamıyoruz. İllaki iğne oyaları da olsun istiyoruz. Biz de sizler için birbirinde havalı iğne oyası modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modellere bir göz atalım, ne dersiniz?

Vazgeçilmeziniz Olacak Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

havlu kenarı iğne oyası modelleri

En sevilen havlu kenarı iğne oyası modeli ile başlamak istiyorum bu modeller oldukça dikkat çekici ama havluların da model ve renkleri de bir o kadar ilgi çekici. Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı hakkında bir bilginiz yoksa YouTube’dan videolu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Anlatımlı olması sizin de öğrenmenizi ve modeli daha da iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

havlu kenarı iğne oyası

Renk ve modeliyle dikkat çeken bu havlu kenarı iğne oyası modeli en yenilerden. Mutlaka sizin de dikkatinizi çekmiştir. Bu iğne oyasını sadece havlu kenarında değil başörtüleriniz kenarında da kullanabilirsiniz. İkisine de yakışacaktır. Görseldeki gibi boncuk detayları da eklerseniz daha da havalı duracaktır model.

iğne oyası modelleri

Tatlı ve şirin bir model ile sizlerleyiz. Bu model hem oldukça şık hem de oldukça güzel. Sizin de seveceğiniz bu iğne oyası modelini hemen yapmalısınız. 2019 yılında en çok kullanılan bu iğne oyası modelini gönül rahatlığıyla tercih de edebilirsiniz.

iğne oyası örnekleri

Harika bir havlu kenarı iğne oyası ile karşınızdayız. Bu model ve bu modelde kullanılan mor rengi o kadar can alıcı duruyor ki beğenmemek elbette mümkün değil. Sizin de beğendiğiniz bu iğne oyası modelini mutlaka şimdiden elde etmelisiniz. Haydi hanımlar bu modelleri yapmaya başlama vakti.

Hayır Diyemeyeceğiniz İğne Oyası Modelleri

iğne oyaları blank iğne oyası blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.