Çok Gösterişli 38 Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Çok gösterişli 38 tığ işi boncuklu oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Işıltı ve gösterişli oya sevenler için en güzel modelleri bir araya getirdik. Tığ oyası elbette ilk tercihimiz olan el işlerinden. Hele ki boncuklu ise daha da hoşumuza gidiyor ve bizi şık göstermesi bize ayrı bir hava katıyor. Tığ oyaları başlı başına şık ama boncuk da eklenince birbiriyle uyum içerisinde oluyor. Şimdi sizler için derlediğimiz çok zarif tığ işi boncuklu oya modellerini bir inceleyelim, ne dersiniz?

En Çok Tercih Edilen Şık Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli hem çok güzel hem de oldukça şık. Siz de zarif bir tığ oyası arıyorsanız bu model tam size göre. Kullanılan yuvarlak boncuklar da tığ oyasına ayrı bir tatlılık katmış. Düz renkli başörtülerinde renkli boncuklar kullanılması başörtü kenarını cıvıl cıvıl gösteriyor. Üstelik bu tığ oyası modelinin yapılışı da oldukça basit. Ama yine de bilmeyen hanımlar elbette olabilir. Bilmeyenler hanımlar için yöntem çok basit. YouTube’dan videolu bir şekilde anlatımlı olarak öğrenebilirsiniz. Bu sizin işinizi de kolaylaştıracaktır.

Bu tığ işi oya modeli hem güzel hem de inci gibi boncuklarla oldukça şık. Hanımlar bu modeli düz renk başörtülerinizde tercih ederseniz daha da güzel olacaktır. Sadece başörtülerinde değil havlu kenarlarında da bu modeli kullanabilirsiniz. Muhakkak hoşunuza gidecektir ve çok seveceksiniz. En güzel boncuklu tığ oyası olmaya da aday bir model. Mutlaka aklınızda bulunsun ama yalnızca aklınızda kalmasın, bu modeli yapın derim ben.

Kalpli boncuklu bu tığ oyası gerçekten de oldukça şık. Gümüş rengi elbette şıklık katmak için birebir. Sizin de tercihiniz bu boncuklardan ve bu tığ oyasından yana olabilir. Herkesin de soracağı bir model olduğunun da garantisini verebilirim. Asla kaçırmayın bu tığ oyası modelini. Haydi hanımlar örnek çıkarma vakti.

Görenin Şaşıracağı Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.