Çok Gösterişli Boncuklu Pembe Tığ İşi Oya Modeli Yapılışı

İncili tek sıra giden basit bi o kadarda işlemesi zevkli bir boncuklu pembe tığ işi oya modeli. Yapılışı zevki olan bu oyayı hemen şimdi öğren!

Boncuklu oyalarda değişik bir model daha karşınızda. Herkes artık değişik oya modelleri arıyor. Aynı modelleri yapınca insan zevk almıyor çünkü. Farklı modellerle yazma yapmak daha zevkli. Bu yılın trend tığ oyalarından olan bir boncuklu oyayı paylaşıyoruz.

Boncuklu oya modelleri sayfasında bulunan ve çok beğenilen bir oya modelini oyacı kadınlardan birisi kanalında yayınlamış.  Yeni hobi takipçilerinin de bu modeli çok beğeneceğini düşündüğümüzden dolayı videolu anlatımına bu yazıda yer veriyoruz. En güzel oya modelleri için sürekli takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Hemen şimdi yapmasını öğreneceğiniz boncuklu oya modeli incili ve tek sıra giden bir modeldir. İşlemesi zevkli olan oya modeli çok fazla kişi tarafından kullanılmıyor.

El ve yüz havluları dışında yazmalarda da kullanılabilen bir oyayı daha öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoya göz atınız. Video uzunluğu 0 dakikadır ve anlatımı detaylı olarak seslendirilmiştir.

Hemen Şimdi Boncuklu Tığ Oyasını Öğrenmek İçin Videoyu İzle