Çok Gösterişli Çeyizlere Lif Modelleri

Sevgili hanımlar siz değerli takipçilerimize her zaman olduğu gibi yine en özel görseller seçilerek hazırlanmış birbirinden güzel lif modellerini sunan bir yazı hazırladık. Yazımızın içeriğinde son zamanlarda en trend olan ve yapımı da bir o kadar kolay ve pratik olan lif modellerinden örnekler bulacaksınız. Diğer el işi çeşitlerine göre lif yapımı daha çok yaşamın içerisinden bir kategoridir. Kullanım alanı oldukça geniş olan lif modellerinde kare, kalpli, yuvarlak ve uzun olmak üzere birçok şekil ve modele rastlayabilirsiniz. Tekil şekilde uygulayabileceğiniz lif örneklerini takım halinde yaparak çeyiz sandıklarında gönül rahatlığı ile yerleştirebilirsiniz. Çeyiz sandıklarının olmazsa olmazı lif takımlarını yazımızın sonuna ekleyeceğimiz lif yapımı detaylı anlatım videosu ile kolaylıkla kendi ellerinizle tasarlayabilirsiniz. Şimdi dilerseniz en sevilenlerden derlediğimiz lif örneklerinin detaylı incelemesine başlayalım.

Takım Lif Modelleri

Yıldız model hazırlanan lif modeli çiçek detayları ile süslenmiştir. Sizler de çiçekler ile hazırlanan en yeni ve şık görünen modelleri hazırlayarak çeyizlerinize ekleyebilirsiniz. Çeyizlerinize çok yakışacak modeli dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz.

Görselde yer alan kare lif modeli rengarenk tercih edilmiştir. Sizler de kare şekilde hazırlanan lif modellerini yaparak çeyizlerinize en gözde modeller ekleyebilirsiniz.

El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı lif modeli iki renk tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de iki renkli hazırlanan lif modellerini dilerseniz tek renk ya da daha fazla renk ekleyerek hazırlayabilirsiniz.

Daha önce görmediğiniz lif modelleri arasına girecek olan bu güzel lif modeli farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Sizlerde farklı tasarıma sahip olan lif modellerini yaparak ortaya en yeni ve güzel modeller çıkarabilirsiniz.

Takım halinde hazırlanmış lif modelleri arasında en çok tercih edilen ve gül detayları ile süslenmiş olan lif örneği uzun yuvarlak ve sepet model lifi halinde hazırlanmıştır.

En çok satanların yer aldığı lif modellerini sizler de yaparak maddi kazanç elde etmek için satışa sunabilirsiniz.

Beyaz ve turuncu renklerde tercih edilen lif modeli uzun hazırlanıp halka detaya eklenmiştir. En kullanışlı modeller arasında yer alan lif örneğini Sizler de yapabilirsiniz.

Görselde yer alan pembe yeşil ve beyaz renklerin yer aldığı lif modelini Sizler de yaparak en güzel ve en sade modelleri sahip olabilirsiniz.

Kare lif modelini tek renk ya da renkli şekilde yaparak en yeni ve kolay modelleri sahip olabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan modeli yeni öğrenenler pratik şekilde yapabilir.

Kat kat hazırlanan lif modeli sarı ve beyazlar renkler tercih edilerek hazırlanmıştır.

Kat Kat Lif Modelleri

Kat Kat Lif Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Ören Hanım (Youtube)

Kıymetli takipçilerimiz tahmin edilebileceği üzere günlük kullanımda tercih edilecek lifleri hazır şekilde almak hiçbirinizin içine sinmeyecektir. Çünkü lif örneklerinde diğer el işi modellerinden farklı olarak üretilen mamul direkt tele temas edecektir. Bu sayede lif yapımında en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi de iplik seçimidir. Tamamen pamuklu iplik seçilerek tercih edilen lif örnekleri diğerlerine göre daha hızlı yıpransa da sağlık açısından en mantıklı olanıdır. Kendi günlük kullanımımızın yanı sıra geleceğimizin teminatı olan bebeklerimizin banyo sağlığı açısından da kendi elimizde yaptığımız birbirinden güzel lif örnekleri gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Detaylı anlatım videomuza geçmeden önce lif yapımında modele takılı kalmamanız gerektiğini belirtmek. Çünkü standartların dışında lif örnekleri tamamen kendi zevkinize göre tasarlanmalıdır. Şimdi sizleri lif yapımı konusunda fikir sahibi edecek detaylı anlatım videomuz ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.