Çok Gösterişli Kemerli Örgü Çanta Modeli ve Yapılışı

Çok Gösterişli Kemerli Örgü Çanta Modeli ve Yapılışı

Bütün hanımlar bu çanta modeline bayılıyor. En çok örülen çanta modellerinden biri olan Kemerli çanta ya rağbet oldukça çok. Biz sizler için en güzel modeli bulduk.

Dilediğiniz renkte öreceğiniz çantanızı, günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi örgü iplerinizi saklamak için örebilir, yaz renklerine uygun olarak örüp plaj çantası olarak ta kullanabilirsiniz.

Çantanın yapımına beş zincir çekerek sihirli halka örerek başlıyorsunuz. On beş adet trabzan ile halkayı dolduruyorsunuz. Çanta yapımın en önemli kısmı sapını yapmaktır. Kıvrılma olmamasına özen göstermelisiniz.

Bu tarzda çantalar mağazalarda çok yüksek fiyatlara satılmaktadır. Siz çok düşük maliyetlere kendi çantanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Çantanızın içini çok doldurarak, ağarlık yapacak şekilde kullanıyorsanız sağlam iplerle çantayı daha büyütecek şekilde örmenizi tavsiye ediyoruz. Çantanın tüm yapım aşamaları aşağıdaki videoda yayınlanmıştır, izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Crochet örgü dünyası’ na youtube kanalı için hazırlamış olduğu güzel videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.