Çok Gösterişli Sarı Mor Renk Küpeli Tığ İşi Oya Modeli

Bugün çok dikkat çekici küpeli tığ işi oya modelini sizlere anlatacağız. Herkesin dikkatini çeken şıkır şıkır bir oya modeli yapmak istiyorsanız bu model tam sizlik.

Kendini oldukça gösteren bir model olan küpeli tığ işi oya modeli çok dikkat çekici bir model. Tabi ki bu modeli kış mevsiminde de kullanabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere modeli ortaya çıkarırken seçeceğiniz renklerle ilgili bir durum bu. Oya ve Dantel Dünyası youtube kanalında bu model çok zıt gibi görünen ancak bir araya geldiklerinde çok hoş bir görüntü sağlayan mor ve sarı renkler ile yapılmış.

Siz beğendiğiniz ve gözünüze hoş gelen herhangi bir renkte ipleri kullanarak da küpeli tığ işi oya modelini ortaya çıkarabilirsiniz.

Modelin ortasında kullanılan halka, yazmalarda kullanılan en küçük boy halka olmalıdır. Polyester ip ile yirmi iki numara tığ kullanmalısınız. Modele halka ile başlanmalıdır.

Modelin yapılışını en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyorsanız Oya ve Dantel Dünyası adlı youtube kanalını izleyebilirsiniz. Harika bir biçimde anlatılmış. Kanala abone olup videoyu beğenmeyi unutmayın. Yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir