Çok Gösterişli Tasarımı ile İğne Oyası Modelleri

Kıymetli hanımlar sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel iğne oyası modelleri özel ve günlük kullanımlarınızı sizlere eşlik edecek. El emeği göz nuru hazırlanan iğne oyaları şık tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Hayran kalacağınız iğne oyası örneklerini yaparak en güzel ve en yeni iğne oyalarına sahip olabilirsiniz. Son zamanların en çok tercih edilen iğne oyası örneklerini yaparak en güzel ve en şık modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Detaylarına hayran kalacağınız iğne oyası modellerini dilediğiniz renk tasarımıyla hazırlayabilirsiniz. Sadelikten yana olan alanlar tek renklerden kenarında tercih ederken gösterişli model sevenler rengarenk kenarına pul ve boncuk detayları ekleyerek iğne oyası modellerini hazırlayabilirsiniz. Hamarat hanımların tercihi olan iğne oyalarını sizler de pul detayları ekleyerek hazırlayabilirsiniz. Gösterişli model isteyenler için hazırlanmış olan birbirinden güzel iğne oyalarını hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel iğne oyası modellerini detaylı şekilde inceleyelim.

Çıtı Pıtı İğne Oyası Modelleri

Çıtı pıtı görünen iğne oyası modeli tek renk yazma kenarına yapılmıştır. Sizler de bu modeli yapabilir ve el emeğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Sadelikten yana olan hanımların tercihi olan iğne oyaları görenleri kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor.

Renkli iğne oyası modelini sizler de yaparak en güzel ve yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Gösterişli model sevenlerin tercihi olan iğne oyalarını sizler de yaparak en güzel ve en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Yapım aşamasını hızıyla iğne oyası modelini sizlerle dilediğiniz renk tasarımları hazırlayabilirsiniz.

Çiçekli İğne Oyası Modelleri