Çok Gösterişli Tomurcuk Çiçekli İğne Oyası Modeli

Herkese merhaba. Çiçekli tomurcuklu renkli iğne oyası modelini örmeye başlamaya ne dersiniz? Bize göre herkesin evinde, elinin altında olması gereken bir model.

İğne oyamıza her zaman ki gibi yazmamızın etrafına zürafa çekerek başlıyoruz. Eğer iğne oyası tekniklerini az da olsa biliyorsanız bu model sizi hiç bir şekilde zorlamayacaktır.

Bu tarzda gösterişli oyalar çeyizlere al beni katmaktadır. Nişan bohçalarında kullanıldığında ise erkek ya da kız tarafının dillerine destan olacak tarzda modellerdir.

Dantel peçete kenarlarınıza, salonunuz için işleyeceğiniz nakışlı örtülerin kenarına oyalayacığınız model örtülerinize yüksek derecede kalite katacaktır. Model renkli yazmalara çok güzel bir şekilde uyum sağlamaktadır. Sizlerde olan değişik modelleri merakla bekliyoruz. Hepinize kolay gelsin. Elinize sağlık.

Bu kadar zarif ve kaliteli bir iğne oyası modelini bizlere sunduğu için Ayşenin iğne oyaları’ na teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın