Çok Gösterişli ve Kullanışlı Örgü Modelleri

Minik bebeklerinize çok yakışacak bebek örgü modelleri sizlerin beğenisini kazanacak yelek, ceket kazak, patik, hırka, bere, atkı birçok modeli yazımızdan ulaşarak yapabilirsiniz. Daha önce hiç görmediğiniz örgü modellerini eklerken sizlerin tarzına uygun olmasına özen gösteriyoruz. Gösterişli hanımların tercihi olan bebeklere giydirdikleri rengarenk hazırlanmış pul ve boncuk detayları ile süslenmiş olan modelleri seçerken kolay yapılabilir olmasına olması özen gösterdik. Kolay yapılan modeli yeni öğrenen kadınlar da yapabilir. Farklı model sevenlere hitap eden birbirinden güzel modelleri sizler de dilediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Düz örgüler üzerine yapılan düğme detayları ile yapılan süslemeler şık tasarım ortaya koyuyor. En kolay modelleri seçerek sizler de kısa sürede kolaylıkla yapılabilirsiniz. Hamile anneleri hediye olarak yapabileceğiniz örgü modellerini seçerek yaş ve aya göre uygun şekilde hazırlayabilir ve örmeye başlayabilirsiniz. El emeğinin yoğun olduğu bu hediyelikleri tek renk yaparak krem ve sarı renkler tercih ederek hem erkek hem de kız çocukları için tasarlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Çok Güzel Örgü Modelleri

Görselde yer alan tulum örgü modeli kız bebeklerinize çok yakışacak sizler de kız bebek tulum örgü modelini patikler ile set haline getirebilirsiniz.

Sade model sevenlere hitap eden görselde yer alan set halinde hazırlanmış olan ceket patik şort örgü modeli şık tasarımı ile fırfırlar ile çok güzel görünmektedir. Sizler de bu modeli dilerseniz düğme detayları ile süsleyebilirsiniz.

Sarı renk hazırlanın ceket örgü modeli bandana ile birlikte hazırlanmıştı. Sizler de bu modelleri dilediğiniz renklerde tercih ederek hazırlayabilirsiniz.

Görselde yer alan yelek örgü modeli iplik detayları ve uçlarında yer alan çiçekler ile çok güzel görünmektedir. Sizler de bu örgüyü hazırlayarak kız bebeklerinize tercih edebilirsiniz.

Yapım aşaması kolay olan düz şekilde örülüp ilerleyen daha sonra üzerine ayıcık figürü eklerden örgü modeli tulum, ceket ve patik ile birlikte hazırlanmıştır. Sizler de bu örgü modelini yaparak farklı modellere sahip olabilirsiniz.

Yelek örgü modeli erkek bebekler için tasarlanmıştır. Sizler de bu örgüleri yaparak harika ürünlere sahip olabilirsiniz. El emeğinin yoğun olarak kullanıldığı örgüler şık tasarımıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Kahve renkler tercih edilerek hazırlanan örgü modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de hem kız hem de erkek bebekleriniz için bu güzel modeli yapabilirsiniz. Sadeliğiyle dikkat çeken örgü modeli çok güzel görünmektedir.

Yapım aşaması kolay olan örgü modeli gri renk tercih edilmiştir. Erkek bebekleriniz için sizler de tulum örgülerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

En Yeni ve Sade Örgü Modelleri