Göz Alıcı Lale Çiçekli 27 Başörtüsü Yazma Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Çok Göz Alıcı 27 İğne Oyası Başörtüsü Yazma Havlu Kenarı Modelleri

İğne oyası modellerinde çiçek motiflerini kullanmayı çok sevdiğinizi biliyoruz. Özellikle gül, lale ve menekşe modelleri en popüler iğne oyası çiçekleri arasında. İğne oyaları örneklerinde çok gösterişli duran modelleri başörtüsü, yazma ve havlu kenarlarında kullanabilirsiniz. Çok şık iğne oyası lale çiçeklerini incelemeye ne dersiniz ?

İğne oyası en çok yazma, başörtüsü, tülbent, eşarp, havlu, seccade, tesbih kenar süslemelerinde ve kolye yapımında kullanılmaktadır. Evde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen her bayan ilk olarak iğne oyası yapmayı tercih ediyor. İğne oyaları tığ işi oyalara göre çok daha çıtı pıtı göründüğü herkes tarafından kabul ediliyor, fakat iğne oyası yapmak tığ işi oyalara göre daha çok emek gerektiriyor. Genellikle başlangıçta öğrenmek için yazma ve başörtüsü kenar oyaları için iğne oyası tercih ediliyor. Daha sonra iğne oyası havlu kenarı, tesbih başı ve kolye yapımına da geçiliyor.

İşte Göz Alıcı Lale Çiçekli Başörtüsü Yazma Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Göz Alıcı Lale Çiçekli 27 Başörtüsü Yazma Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Namaz başörtüsü ve havlu kenarında kullanabileceğiniz çok gösterişli model.

Son zamanlarda iğne oyası örneklerinde motif ve boncuk kullanımı oldukça yaygın durumda. Lale, hercai, menekşe, dut gibi çok popüler iğne oyası motif örnekleri bulunmakta.

Göz Alıcı Lale Çiçekli 27 Başörtüsü Yazma Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri

Zarif görünümlü modeli denemelisiniz. Başörtüsü, yazma ve havlu kenalarında kullanılabilir.

İğne oyası modellerinde boncuk kullanımında en çok inci boncuklar tercih edilse de tahta boncuk ile yapılan çok fazla iğne oyaları bulunmakta. İğne oyası modellerinde en popüler örnekler arasında analı kızlı, kelebek, nazar boncuğu, şifon örnekleri bulunmakta.

Kibar modeli başörtüsü, yazma ve havlu kenaları gibi tüm kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz.

İğne oyası yapımını kolaylaştırmak için son zamanlarda pipet, dondurma çubuğu, çakmak, kürdan gibi eşyalar da kullanılıyor. Genellikle bu eşyalara renk renk iplikler sarılarak iğne oyası modellerine çok şık görünümler kazandırılıyor.

Tesbih uçlarında kullanabileceğiniz çiçek motifi.

Sinek kanadı modeli ile bir arada laleli iğne oyası modeli. Başörtüsü, yazma ve havlu kenalarında kullanılabilir.

Bohçalarınızda kullanmanız gereken şık iğne oyası modeli.

İğne oyası aslında bayanlar arasındaki hobi olarak yapılan en yaygın el sanatları arasındadır. Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kadınlar bir iğne ve iplik alarak sitemizde her gün yayımladığımız farklı farklı iğne oyası modellerinin yapımını anlatan videoları izleyerek yazma, tülbent, eşarp, namaz başörtüsü gibi kenar oyalarını kolaylıkla yapıyorlar.

Bir oya bu kadar mı şık olur dedirtecek model.

Daha çok yazma kenarı için kullanılan iğne oyası örneklerinde farklı motif ve boncuk kullanımı ile çok şık modeller yapılıyor. Eğer siz de bir hobi arayışındaysanız ve henüz başlamadıysanız, her gün yayımladığımız hem güzel hem kolay iğne oyası örneklerini takip edebilir ve bu yeni hobi olarak iğne oyasına hemen başlayabilirsiniz.

Yaprakları ayrı çiçeği ayrı güzellikte olan model.

Çeyiz ve bohçaların en gözde modeli.

Görenlerin aklından çıkmayacak model şıklıkta ki model.

Ayrıca yeterince istekli ve meraklıysanız bu hobi olarak başladığınız iğne oyası el sanatını bir ek gelir kapısı haline dönüştürebilirsiniz. Biz yenihobi.com olarak her gün farklı iğne oyası modellerini derliyoruz ve anlatımlı yapılışlarını sizlere sunuyoruz. Bizi günlük olarak takip ederek en popüler ve en yeni iğne oyası örneklerini güncel olarak takip edebilirsiniz. Bu beğendiğiniz iğne oyalarını müşterilerinize ya da müşteriniz olabileceğini düşündüğünüz insanlara göndererek sipariş alabilirsiniz.

Diğer Çiçekli Başörtüsü Yazma Havlu Kenarı İğne Oyası Modelleri