Çok Güzel Farklı Görünen Örgü Modelleri

Vazgeçilmez olan örgü modelleri arasında yer alan bebek örgü modelleri şu tasarımıyla çok güzel görünmektedir. Sizler de bebeklerin için bu güzel örgüleri yapar farklı ünlü ortaya çıkarabilirsiniz sade ve şık görünen modeller genellikle tek renk tercih ediliyor. Sizler gösterişli model seviyorsanız rengarenk örgülerde hazırlayabilirsiniz çok kullanışlı olan kış aylarında en çok tercih edilen yelek modelleri farklı tasarım ile dikkat çekiyor. Güzel bir takım haline getireceksiniz örgü modellerini set halinde hazırlayabilirsiniz. Şapka detayları ile süslenmiş olan örgü modellerini sizler de yaparsanız en güzel modelleri sahip olabilirsiniz. Sadelikten yada olan hanımları tercih olan tek renk modelleri sizlere sunuyoruz. Sizler de içinden beğendiğiniz renkleri seçerek yapmaya başlayabilirsiniz. Hadi birlikte bu güzel örgü modellerine detaylı şekilde göz atalım.

En Kolay Örgü Modelleri

Görselde yer alan tulum örgü modeli iki renk yapıldı. Sizler de bu güzel örgü modellerini yaparak en yeni modellere sahip olabilirsiniz.

Takım halinde hazırlanan örgüleri sizler de yaparak en farklı modellere sahip olabilirsiniz. Çok şirin görünen bu örgü modeli şık görünmektedir.

Çizgili hazırladın pembe örgü modeli çok güzel görünmektedir. Sizler de en güzel örgüleri yaparak harika modelleri sahip olabilirsiniz.

Kız bebek yelek örgü modelini ponpon detayı ile süsleyerek hazırlayabilirsiniz. Çok sade görünen modeli sizlerde örgüleriniz arasına ekleyebilirsiniz.

Erkek bebek örgüsü set halinde hazırlanmıştır. Sizler de mavi ve beyaz renk yapılan örgüleri yaparak şahane modelleri oluşturabilirsiniz.

Görselde yer alan takım halinde hazırlanan örgüyü sizlerde tek renk yapabilirsiniz. Düğme detayları ile bu örgüleri süsleyebilirsiniz.

Görselde yer alan tulum örgü modelini sizler de dilediğiniz tarzda hazırlayarak harika modellere sahip olabilirsiniz. Erkek bebekler için uygun olan bu modeli sizler dilerseniz farklı renkler tercih ederek de hazırlayabilirsiniz.

El emeği yoğun olan örgü modelini sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. Farklı modelleri sevenlere bu güzel modeli öneriyoruz.

En Yeni Örgü Modelleri