Çok Güzel İğne Oyası Modelleri

Çok güzel iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Kolay yapılabilen ve yeni iğne oyaları ile birazdan sizleri buluşturacağım. Sizlerin de çok hoşuna gidecek bu iğne oyası modellerini dilerseniz yazma kenarında, dilerseniz havlu kenarında tercih edebilirsiniz. Sinek kanadı iğne oyası modelinin yapılışını da aşağıya video olarak ekleyeceğim. Dilerseniz çok güzel iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Muazzam ve Değişik İğne Oyası Modelleri

Videoda gördüğünüz sinek kanadı iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu iğne oyasının yapılışını dikkatli izleyerek yapmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz siz kendi yazmanızın renk ve desenine göre renk seçimleri yaparak bu oya modelini yapabilirsiniz. İyi seyirler.

blank

Görselde gördüğünüz üç boyutlu iğne oyası modeli özellikle namaz örtüsü kenarında çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu harika iğne oyası modelini hemen yapmaya ne dersiniz? Görselde olduğu gibi siyah namaz örtüsü veya yazma kenarına mavi renk iğne oyaları yaparak harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz boncuklu iğne oyası modeli çok şık görünüyor. Sizler de şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız eğer inci boncukları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ortaya muhteşem bir görünüm çıkacaktır. Bunun yanı sıra bu harika ve şahane iğne oyası modelini havlu kenarında da tercih edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok sevildi. Sizlerin de seveceğini düşündüğüm bu harika ve güzel iğne oyası modelini hemen yapabilir ve muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz bu iğne oyası modellerini sipariş üzerine yaparak kazanç da elde edebilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz şık ve güzel iğne oyası modelinin siparişini yukarıda yazan Instagram hesabından verebilirsiniz. Dilerseniz de kendiniz bu harika iğne oyası modelini çeyizler için yapabilirsiniz.

Birbirinden Harika ve Hoş İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.