Çok Harika İğne Oyası Modelleri

İğne oyalarını biz hanımlar oldukça çok seviyoruz. İğne oyaları hem zarif hem de şık duran el işi türlerinden biri. Böyle olunca talep de oldukça fazla oluyor. Hobi olarak yapabileceğiniz gibi para kazanmak için de iğne oyalarını yapabilirsiniz. Biz sizler için çok harika iğne oyası modelleri seçtik. Dilerseniz şimdi bu iğne oyalarını yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem İğne Oyası Modelleri

Harika bir iğne oyası modeliyle başlamak istiyorum. Bu iğne oyası modeli başörtüsü kenarlarına yakıştığı gibi havlu kenarlarına da çok yakışacaktır. Artık havlu kenarlarında yalnızca danteller değil tığ oyası ve iğne oyası da tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi iğne oyalarından yana olabilir.

Beyaz başörtüsüne iğne oyası yapmak oldukça kolay. Çünkü her çeşit iğne oyası modeli ve her renk iğne oyası uyacaktır. Yalnızca dikkat etmeniz gereken nokta tercih ettiğiniz renklerin birbiri içinde uyumlu olması. Bu iğne oyasının yapılışı da oldukça kolay. Yapılışını bilmeyenler de internet veya YouTube’dan video izleyerek bilgi alabilirler.

Sıralı iğne oyaları da çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Çeyiz bohçalarına da yakışacak bu iğne oyalarını siz de tercih edebilirsiniz. 2020 yılının Ocak ayında görselde gördüğünüz iğne oyası modeli oldukça sipariş aldı. Siz de bu modelleri yaparak sipariş alabilir ve para da kazanabilirsiniz.

En yeni iğne oyası modellerinden biriyle karşınızdayız. Kurdeleli iğne oyası modeli herkes tarafından çok sevildi. Her başörtüsüne uygun olacak bu modeli siz de tercih edebilirsiniz. Haydi hanımlar iğne oyası vakti.

Yine en yeni modellerden biri ile sizlerleyiz. Bu iğne oyası modeli çok sevildi. Sizler de bu modeli tercih edebilirsiniz. Mutlaka çeyiz bohçalarında birden fazla iğne oyası çeşidi olmalı. Onlardan biri de bu model olabilir.

Çok Sevilen İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.