Çok Harika ve Rakipsiz İğne Oyası Modelleri

Çok harika ve rakipsiz iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Sizlerin de hemen yapmak isteyeceği birbirinden muhteşem iğne oyası modellerini seçtim ve derledim. Bu iğne oyalarını hem hobi olarak yapabilir hem de kazanç elde etmek için yapabilirsiniz. Bu modelleri ayrıca sadece başörtüsü kenarında değil, namaz örtüsü ve havlu kenarında da kullanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz çok harika ve rakipsiz iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Muhteşem ve En Değişik İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok seviliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu muhteşem iğne oyasını beyaz bir havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Beyaz zemine renkli el işleri daha çok yakışıyor. Sizlerin de tercihi renkli ve sıralı iğne oyası modelleri olabilir.

blank

Görselde gördüğünüz gibi namaz örtüsü kenarına bu çok şık iğne oyası modelini yapabilir ve muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Oldukça sevimli ve şık olan bu iğne oyası modelinde sizler de dilediğiniz boncuk modelini kullanabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz gibi iğne oyasını önceden motif şeklinde hazır edebilir ve daha sonra bunu dilediğiniz yerde; namaz örtüsü, başörtüsü, havlu kenarında kullanabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu harika iğne oyası modelinin yapılışını İnternet veya YouTube’dan öğrenebilirsiniz. Buralarda anlatımlı videolar izlemek iğne oyası modelini kolay bir şekilde öğrenmenizi sağlayabilir.

blank

Siyah başörtüsü kenarına görselde gördüğünüz gibi rengarenk bir iğne oyası modeli tercih edebilir ve harika görünümler elde edebilirsiniz. Birçok hanım gibi bu güzel iğne oyasını havlu kenarında da kullanarak çeyiz bohçalarında bulundurabilirsiniz. Haydi hanımlar bu muhteşem iğne oyasının örneğini çıkarma zamanı, ne dersiniz?

Çok Muazzam ve Şahane İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank