Çok Havalı İğne Oyası Modelleri

Çok havalı iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Hanımların gözdesi olacak ve çok sipariş alan iğne oyası modellerini sizler için derledik. Çok beğeneceğiniz bu iğne oyası modellerini yaparak siparişlerinizi arttırabilirsiniz. Yaptığınız iğne oyalarını sosyal hesaplara yükleyip, daha fazla kişiye ulaşmayı da unutmayın elbette. Şimdi dilerseniz çok havalı iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Şahane İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz çok şık iğne oyası modelini biz çok sevdik. Sizler de bu iğne oyası modelini hem başörtüsü hem de havlu kenarında kullanabilirsiniz. Havlu kenarına iğne oyası modelleri çok yakışıyor. Özellikle çeyiz bohçalarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu şık iğne oyası modellerini hem eviniz hem de çeyiz bohçaları için yapabilirsiniz.

Oldukça zarif bir iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Tek renk bir başörtünüz varsa kenarına yine o renkten bir iğne oyası yapabilirsiniz. Bu zarif ve sade bir görünüm verecektir. Biraz daha hareketlendirmek içinse boncukları tercih edebilirsiniz. Boncuklar iğne oyası modelini hareketlendirmeye yetecektir.

Görselde gördüğünüz renkli ve sıralı iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği iğne oyasını sizler de yapabilirsiniz. Bazı hanımlar iğne oyalarını yaparken video çekiyor ve bunları YouTube’a yüklüyor. Sizler de bu videoları izleyerek iğne oyası modelinin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görselde muhteşem bir iğne oyası modeli görüyoruz. Sizlerin de çok beğeneceği bu iğne oyası modelini kazanç elde etmek için yapabilir ve ev ekonomisine destek olabilirsiniz.

Kelebekli iğne oyası motiflerini önceden hazırlayıp daha sonra bunları başörtüsü veya havlu kenarına monte edebilirsiniz. Haydi hanımlar o halde bu muhteşem iğne oyası modelini yapma vakti.

En Çok Tercih Edilen İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.