Çok Hoşunuza Gidecek İğne Oyası Nergis Çiçek Motifi

İddia ediyoruz bu çiçeklere hayran kalacaksınız. Nergis çiçekler içinize neşe mutluluk saçacak, gerçek kadar sahici çiçek modellerini bir an önce öğrenmeye ne dersiniz?

Son yıllarda çok moda olan iğne oyası tesbihleriniz için kullanabileceğiniz birbirinden şık çiçekler ile rengarenk değişik modeller de tesbihler tasarlayabilirsiniz.

Nergis çiçeklerinizi yazma uçlarında kullanabilir, hayal ettiğiniz en güzel yazmalara sahip olabilirsiniz. Az da olsa iğne oyası tekniği biliyorsanız rahatlıkla çiçeklerinizi örebilirsiniz.

Tesbih tasarımı, süslemesi ayrı bir iş kolu haline gelmiştir. Hanımlar için ciddi anlamda gelir kaynağı olan iğne oyası tesbih uçlarını örmek düşündüğünüz kadar zor değil.

Nergis çiçeklerinin yapılışının detaylı anlatımını aşağıda ki videodan izleyebilirsiniz. Sizlerinde bildiği değişik iğne oyası çiçeklerini bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

İğne oyası el sanatları’ nın youtube kanalı için hazırlamış olduğu videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

“Çok Hoşunuza Gidecek İğne Oyası Nergis Çiçek Motifi” üzerine 3 yorum

  1. Çok teşekkür ederim ederim igne oyasi el sanatları benim yotube kanalım. Ince düşünceniz ve derneğimizden dolayı çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir