Çok Hoşunuza Gidecek Tığ İşi Renkli Bere Modeli

Çok hoşunuza gidecek tığ işi renkli bere modeli ile bu kış ısınmayan kalmayacak. Gelin hep beraber berenin yapılışını tüm ayrıntılarıyla inceleyelim.

blank

Detaylı olarak anlatımını yapacağımız, tığ işi renkli bere modelini örmek için, dilediğiniz renkte iki renk ip, tercihini sadelikten yana kullananlar için ise tek renk ip ve dört numara tığ berenizi tamamlamanız için yeterli olacaktır.

Berenin yapımına ilk olarak bant kısmından başlanıyor. Bantınızın kalınlığının ne kadar geniş olmasını istiyorsanız, o kadar zincir çekiyorsunuz. İlk katın üstünü  komple sık iğne yapıyorsunuz.

Lastik kısmının bitiminde iki ucu sık iğne ile boşluklara denk gelecek şekilde birleştiriyorsunuz. Berenin üst kısmının örgüsüne başlayabilirsiniz.

Beremizin son kısmına geldik. Tepe kısmını güzelce büzdürdükten sonra sıkıca dikiyorsunuz. Son olarak ponponu bereye dikiyorsunuz. Hepinize kolay gelsin.

Renkli örgü bere yapılışının detaylı anlatımından dolayı Sevil örgü’ ye youtube videosu için teşekkürlerimizi borç biliriz. Sizlerde beğendiyseniz kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın. Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın