Çok İhtişamlı Oturma Odası Mobilya Modelleri

Oturma odası mobilya seçimi bazen bizim için zor olabiliyor. Hangi renk seçimi yapacağımıza, hangi model seçimi yapacağımıza karar veremiyoruz. Bunun için sadece koltuk takımı değil tüm mobilyalar önemli. Oturma odasının dekoruna uygun mobilyalar seçilmeli. Biz de sizler için güzel fikir olacak mobilya modellerini seçtik. Dilerseniz çok ihtişamlı oturma odası mobilya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Muhteşem Oturma Odası Mobilya Modelleri

Görselde gördüğünüz deri görünümlü koltuk takımı gerçekten çok ihtişamlı duruyor. Ama bu koltuk takımını bu kadar güzel gösteren sadece kendisi değil. Diğer kullanılan mobilyaların da önemi büyük. Örneğin ahşap raf ve kullanılan dekoratif parçalar oldukça önemli. Siz de uyumlu parçaları seçerek koltuk takımınızı daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

Hem modern hem sade bir oturma odası mobilya modelleri tercih edenler de bir hayli fazla. Onlar içinse görselde gördüğünüz koltuk takımını ve mobilyaları önerebilirim. Koltuk takımında desensiz tek renk tercih edebilirsiniz. Burada berjer modeli ve rengi ile farklılık yaratabilirsiniz. Görseldeki gri koltukları bu kadar ön plana çıkaran berjerin kırmızı olması. Siz de zıt renklerle dekoru patlatabilir, daha canlı gösterebilirsiniz.

Antrasit rengi oturma odası koltuk takımlarında daha sık kullanılmaya başladı. 2020 yılında da oldukça moda bu renk. Sizler de trendleri yakından takip ediyorsanız bu renkleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Berjer modelini de koltuklardan bağımsız tercih edebilir, farklılık yaratabilirsiniz.

Sadece koltuk takımı değil köşe takımını da tercih edebilirsiniz. Köşe takımı da oturma odalarında oldukça ihtişamlı duruyor. Dekorun ve oturma odasının atmosferini değiştirebilir.

Daha soft renkleri seviyorsanız bu renkler tam size göre. Bu koltuk takımlarını seçerseniz konsol, televizyon ünitesi veya sehpayı ahşap tercih edebilirsiniz.

En Güzel Oturma Odası Mobilya Modelleri