Çok İhtişamlı Yatak Odası Dolap ve Komodin Modelleri

Çok ihtişamlı yatak odası dolap ve komodin modelleri ile sizlerleyiz. Evimizin bir çok odası gibi yatak odası ve aynı zamanda yatak odasının dekoru oldukça önemli. Yeni güne uyandığımız bu odalarda dekor parçaları içimizi bunaltmamalı ve odamızın büyüklüğüne ve boyutuna göre de tercih edilmeli. Biz de bunları göz önünde bulundurarak sizler için ihtişamlı, kolay dekore edilebilen yatak odası dolap ve komodin modelleri derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Sevilen Yatak Odası Dolap ve Komodin Örnekleri

Yatak odalarının güneş alması bizim güne enerjik başlamamız için önem arz ediyor. Görselde gördüğünüz yatak odası dekorunu ön plana çıkaran unsurlardan biri ise odanın aydınlık olması. Aydınlık odalar her zaman dekoru daha iyi yansıtacaktır. Kullanılan renkler de burada devreye giriyor. Görselde gördüğünüz beyaz ve ahşap renkli dolap ve komodin tercihi odayı olduğundan daha doğal ve ferah göstermeye yeterli oluyor.

Kimileri beyaz ağırlıklı dekore ederken yatak odalarını kimileri ise siyah ağırlıklı tercih ediyor. İki tercih de eğer doğru dekore edilirse oldukça hoş duracaktır. Siyah rengine çok yakıştırdığımız ahşap karşımıza bu yatak odası takım ile çıkıyor. Komodinin ebatları yatağınızın ile doğru orantılı olmalı. Buna dikkat edelim.

Hem açık renklerde hem de koyu renklerde yatak odası tercihler arasında oluyor. Fakat iki ton aynı dekorda da bulunabiliyor. Görselde gördüğünüz dekorda antrasit ve beyaz renginin yatak odasına ne kadar da yakıştığını göreceksiniz. Zıt renklerin kullanılması odanızı aydınlık gösterecek ve mutlu uyuyup, mutlu uyanmanızı sağlayacaktır.

Sıcak tonlarda yatak odası takımı tercih etmek istiyorsanız ahşap ve krem rengi tercihiniz olabilir. Bu iki renk sıcak tonlarda dekorasyonu yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Doğal ve Ferah Yatak Odası Dolap ve Komodin Çeşitleri