Çok İlgi Gören Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

En çok tercih edilen tığ işi boncuklu oya modelleriyle sizlerleyiz. Başörtüsü renk ve modeline uygun birbirinden güzel tığ oyası modellerini derledik. Biz hanımların çok severek kullandığı bu el işi türüne talep oldukça fazla. Zarif görüntüsüyle bizim gönüllerimizi fethediyor. Sizler de bu zarif görüntülü tığ işi boncuklu oya modellerine sahip olabilirsiniz. Hem de hepsinin yapılışı birbirinden kolay. Sizler için en kolay ve en şık tığ oyalarını seçmeye çalıştık. Şimdi dilerseniz çok ilgi gören tığ işi boncuklu oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor ve tercih ediliyor. Hem de bu tığ oyasının yapılışı çok kolay. Her hanımın bu modeli yapabileceğine inanıyorum. Yapılışını bilmeyenler olabilir ama öğrenmesi de bir hayli kolay. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek bu tığ işi oya modellerinin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

blank

Görselde gördüğünüz tığ işi boncuklu oya modeli çok sipariş alıyor. Mor başörtüsü kenarına mor tığ işi oya tercih edecekseniz boncukları da kullanabilirsiniz. Boncuk kullanmak modeli daha şık gösterebilir. Tığ oyası yaparak para kazanan kazanan hanımlar oldukça fazla. Sizler de bu tığ işi boncuklu oya modellerini yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

blank

Tığ işi oya modellerini sadece kendimiz kullanmıyoruz. Çeyiz bohçalarına da yapıyoruz. Görselde gördüğünüz gül kurusu tığ oyası şahane görünüyor. Bu oya modeli çeyizlere de çok yakışacaktır.

blank

Halka şeklinde boncukları kullanarak bu güzel tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Başörtüsü kenarına çok yakışmış. Başörtüsünün yanı sıra tığ oyalarını havlu kenarında da kullanabilirsiniz. havlu kenarında yalnızca dantel kullanılmıyor. İğne oyası ve tığ işi oya modelleri de kullanılıyor.

blank

Hem zarif hem de şık görünen bu tığ işi boncuklu oya modelini sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı çok kolay. Zamanınızı çok almayacaktır. Haydi hanımlar o halde bu tığ işi oya modelinin örneğini çıkarma vakti.

Çok Sipariş Alan Tığ İşi Boncuklu Oya Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.