boncuk, boncuk işi, boncuklu tığ işi, boncuklu tığ işi oya modelleri, tığ işi, tığ işi oya modelleri, tığ işi oyalar, tığ oyaları, tığ oyası

Çok İstek Alan 46 Tığ İşi Oya Modelleri

En çok istek alan tığ işi oya modellerini görmeye hazır mısınız? Tığ işi oyalarında pullar, boncuklu modellerde inciler çok kullanılmaktadır. Kullanıldıkları modele çok ayrı hava veren boncuku tığ işi oyaları daha gösterişli hale getiriyorlar. Özellikle tığ işi oya örerek para kazanan hanımların en çok sipariş aldığı modeller arasındalar.

Tığ İşi örneklerde kullanılan teknikleri farklı modeller ile birleştirerek daha farklı modeller de elde edebilirsiniz. Farklı renkte yazmalar ve havlular kullanarak farklı iplikler ile çok daha güzel görünümlü, zevkinize uygun tığ oyaları yapabilirsiniz. Eğer tığ oyası yaparak gelir elde ediyorsanız, bu harika örnekleri çevrenizdekilerle paylaşarak beğendikleri modeller olursa yapabileceğinizi belirtebilirsiniz. Listemizdeki her bir tığ oyası özenle seçildiği için, mutlaka beğenecekleri modeller olacaktır.

Şimdi gelin hep beraber 46 birbirinden şık tığ işi oya modelini hep birlikte inceleyelim. Modeller için Oya Sandığım’a teşekkür ederiz.

İşte Çok İstek Alan Tığ İşi Çiçekli Boncuklu Oya Modelleri

boncuk, boncuk işi, boncuklu tığ işi, boncuklu tığ işi oya modelleri, tığ işi, tığ işi oya modelleri, tığ işi oyalar, tığ oyaları, tığ oyası

Kibar çiçekli tığ işi oya modeli tüm kenar süslemelerinde kullanabilirsiniz.

Üçlü incilerle bezenmiş şahane boncuklu tığ işi oya modelini çok seveceksiniz.

Her yerde kullanacağınız püsküller tığ işi oyasına çok yakışmaktadır.

En güzel tığ işi çilek oyası modellerinden bir tanesi karşınızda.

İki renk ile hazırlanan çok kibar tığ işi modeli mutlaka örmelisiniz.

Tığ işi güllerin güzelliğinin üzerine söylenecek laf yok.

Hem kibar hem gösterişli tığ işi güzel örnek.

Her rengini hazırlayacağınız tığ işi model namaz örtülerine çok yakışmaktadır.

Çok kibar tığ işi kalem oyası modeli.

Herkesin örebileceği kolaylıkta tığ işi modeli hediyelik yapabilirsiniz.

En Güzel Çiçekli Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.