Çok İstek Alan 50 Tığ İşi Oya Modelleri

Çok istek alan tığ işi oya modelleri ile karşınızdayız. Bugün sizler için çok istek alan 50 farklı birbirinden güzel renkli motifli çiçekli boncuklu tığ işi oya modelini derledik. En çok tercih edilen çiçek motiflerinin baskın olduğu tığ oyası modeller arasındaki renk kombinlerine bayılacaksınız.

Tığ İşi Oyalar Yaparak Ek Gelir de Elde Edebilirsiniz

Tığ İşi oyalar ev kadınlarının boş vakitlerini değerlendirdiği hem de yapmaktan keyif aldığı el sanatları arasındadır. Siz de evdeki boş zamanlarınızı tığ oyası gibi el işi hobi sanatları ile uğraşarak değerlendirebilir, hatta sipariş alarak kazanç da elde edebilirsiniz. İnternette facebook, Instagram gibi sosyal medyalarda mecralarından tığ oyası siparişleri alarak evdeki işlerden kalan zamanlarınızı kazanca dönüştürebilirsiniz.

Hem düz yazmalar için hem de renkli yazmalar için kullanabileceğiniz modelleri tığ oyası meraklarının beğenisine sunuyoruz. Şimdi bu birbirinden güzel tığ oyalarını inceleyelim.

İşte Çok İstek Alan Şahane Renkli Çiçekli Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Beyaz kırmızı ve turuncu rengin hakim olduğu taşlı yeşil yapraklı tığ oyası modeli

Mor sümbül motifi hem yazma kenarında hem de havlu kenarında çok şık duracak

Mor renk her tür yazma ile kullanıldığında çok şık duruyor, özellikle mor renk yazmalarda çok daha şık duran oya modeli.

Rengarenk çiçek motifleri çok güzel bir ilkbahar havası vermiş

Düz yazma için kullanılan harika bir çiçek motifi

Kırmızı siyah ve beyazın harika kombinasyonu olan oya modelini mutlaka denemelisiniz

Beyaz ve sarı renginin olmazsa olması papatya modeli

Siyah yazmalar için beyaz boncuklu tığ işi modeller de tercih edebilirsiniz

Düz renk yazmalara yeşil yapraklı tutuncu çiçekli muhteşem bir model

Çok Şahane Renkli Çiçekli Boncuklu Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.