Çok İstek Alan Bayan ve Bebek Kazak Yelek Hırka Atkı Şal Petek Örgü Modeli

Bugün sizler için yeleklerde hırkalarda kazaklarda bebek ve tüm yetişkin örgülerinde örebileceğiniz arka yüzünü ve ön yüzünü çift taraflı kullanabileceğiniz harika bir model hazırladık.

Tüm örgü severlerin kolaylıkla örebileceği modelimizle hırka yelek ve kazak örmek isterseniz lastik uygulaması kullanmalısınız.

Modelin kurulumunu yaptıktan sonra işiniz oldukça kolaylaşacaktır. Petek örgü modelini orta kalınlıkta iplerle çok kalın olmayan şişler ile örmelisiniz.

Modelimize sekizin katları şeklinde başlayıp ilk sıramızı komple ters örgü ile öreceğiz. İkinci sırayı da sekizin katları şeklinde düz örüyoruz. Modelimizin örülüşünün tüm ayrıntıları aşağıda yayınladığımız videoda verilmiştir Daha kolay bir örgü için izlemenizi tavsiye ederiz.

Crochet örgü atölyesinin hazırlamış olduğu akıcı ve güzel videoya teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

“Çok İstek Alan Bayan ve Bebek Kazak Yelek Hırka Atkı Şal Petek Örgü Modeli” üzerine 3 yorum

Bir cevap yazın