Çok İstek Alan Bebek Atkı Bere Örgü Modelleri

2020’ye hazırlık bebek atkı bere örgü modelleri ile sizlerleyiz. Bebeklerimiz için olmazsa olmaz bu soğuk havaların kurtarıcısı elbette atkı bere örgü modelleri. 2020 hazır geliyorken ve havalarda bir hayli soğumuş iken yeni yeni örgü modellerine ihtiyacımız varç Sizin de çok sevip tercih edeceğiz örgüler derledik. Bu işten kazanç elde eden hanımların da en çok sipariş aldıkları modelleri de seçtik. Dilerseniz hep birlikte 2020’ye hazırlık için bebek atkı bere örgü modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Bebek Atkı Bere Örgü Modelleri

Şirin mi şirin kulaklı bebek bere örgü modeli ile başlamak istiyorum. Bu bebek bere örgü modeline bayılacaksınız. Çünkü biz çok severek seçtik. Sizin veya çocuğunuzun sevdiği renklere göre bu örgü modelinde renk tercihi yapabilirsiniz. Berenin üzerindeki göz detayı da çocuklarınızın ilgisini çekecek ve çok hoşuna gidecektir.

blank

Atkı ve bere örgü takımları elbette en sevdiklerimizden. Atkıyı örmüşken beresini de takım yapalım ya da bereyi örmüşken atkısını da takım yapalım diyebiliyoruz. Görselde gördüğünüz gibi örgülerinize boncuk detayı da ekleyebilirsiniz. Örgülerde en çok kullanılan detay 2019 yılı için boncuk detayı oldu. Siz de kullanmalısınız.

blank

Tatlı mı tatlı kurbağa örgü modeli elbette hepimizin ilgisini çekmeye yetti. Siz de bu şekilde takım halinde de yapabilirsiniz. Zaten genelde atkı ve bereler takım halinde örülüyor. Biz hanımlar takımları seviyoruz. Örmesi de oldukça basit. Anlatımlı bir şekilde YouTube’dan da yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu sizin işinizi de kolaylaştıracaktır. Eğer çocuklarınızın sevdiği bir karakter veya obje var ise atkı ve bere örgü modellerinde bunları da kullanabilirsiniz. Çocuklar bazen bu tarz şeyleri takmayı sevmiyor ama sevdikleri bir detay olunca hayır demeleri güç oluyor.

2020’de En Çok Sevilecek Bebek Atkı Bere Örgü Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank