Çok Kolay İğne Oyası Modelleri

Biz hanımlar şık olduğu kadar kolay yapılabilen iğne oyaları da istiyoruz. Sizler için en kolay ve çok sipariş alan iğne oyası modellerini seçtik. Bu iğne oyalarını görünce hayran kalacaksınız. Üstelik bu iğne oyaları başörtüsü kenarına da havlu kenarına da çok yakışıyor. Sizler de bu bu oyaları bu yerlerde kullanabilirsiniz. Hem boncuklu hem boncuksuz ama birbirinden şahane iğne oyası modellerini sizlerle incelemek için sabırsızlanıyoruz. Şimdi dilerseniz çok kolay iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen ve En Şahane Kolay İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modeli çok seviliyor. Sizler de beyaz başörtüsü kenarına iğne oyası modeli arıyorsanız bu oyayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İğne oyası seçimi yaparken renk uyumuna üzerine basa basa dikkat etmeniz gerektiğini söylüyoruz. Bazen aynı modeli yapıyorsunuz ama görseldeki gibi durmadığından yakınıyorsunuz. Bunun sebebi ise farklı renkleri ama birbiriyle uyumsuz renkleri tercih etmeniz. Bundan dolayı uyumlu renkleri iğne oyasında kullanmaya dikkat etmenizi öneririz.

Görselde gördüğünüz tek renk başörtüsü kenarına yapılan iğne oyası modeli harika görünüyor. Sizlerin de tercihi bu yönde olabilir. Bu iğne oyası modelini hem başörtüsü kenarında hem de havlu kenarında kullanabilirsiniz. Havlu kenarında artık sadece dantel kullanılmıyor. İğne oyası ve tığ işi oya modeli de kullanılıyor.

Görselde gördüğünüz siyah başörtüsü kenarına tercih edilen iğne oyası modeli müthiş görünüyor. Sizler de bu iğne oyası modelini tercih ederek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah ile kırmızı uyumunu bilmeyen yoktur. Siyah başörtüsü kenarına kırmızı iğne oyası muhakkak öneriyoruz.

Yapılışı çok kolay iğne oyası modeliyle sizlerleyiz. Bu iğne oyasını hemen hemen her hanım yapabilir. Sizler de yapabilirsiniz. Yapılışı hakkında detaylı bilgiyi İnternet ve YouTube’dan alabilirsiniz. Bu platformlarda anlatımlı video izleyerek bilgi almak işinizi kolaylaştırabilir.

En Harika İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.