Çok Kolay ve Gösterişli Renkli Çiçekli İğne Oyası Modeli ve Anlatımı

Çok farklı görünümü ile dikkat çeken ilk görüşte dikkatinizi çekecek aklınızdan çıkmayacak güzellikteki modeli öğrenmek için sabırsızlandığınızı biliyoruz. Özellikle iğne oyası ile hazırlanmış modeller farklı bir heyecan yaratıyor.

Modelin yapılışını aşağıda yayınladığımız videodan izleyebilir, örmenize kolaylık sağlayacak bilgileri öğrenebilirsiniz.

Oyanın ilk sırasını tek renk ip ile hazırlıyorsunuz. Üst sıraya geçtiğiniz zaman dilediğiniz kadar renk kullanabilirsiniz. Modelinizin daha enli ve gösterişli olmasını istiyorsan üçüncü sırayı hazırlayabilirsiniz.

Minik yapraklı modeli havlu kenarlarınızda kullanabilir, çeyiz ve bohçalarınız için hazırlayabilirsiniz. Model tek beyaz renk iple hazırlandığında da çok asil durmaktadır.

Ayşenin iğne oyaları’na youtube kanalı için hazırladığı güzel model için teşekkür ederiz. Youtube kanalına abone olup, destek olabilirsiniz.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.