Çok Kolay ve Hareketli Tığ İşi Oya Modelleri

Kıymetli takipçilerimiz bugünkü yazımızda sizlerle şahane tığ işi oya modellerini inceleyeceğiz. Tığ işi oya modellerinde aşırı canlı renkler tercih edilmemektedir. Tığ işi oya modellerinde daha çok pastel renkler tercih edilmektedir. Bu sebeple tığ işi oya modellerinin günlük kullanım için uygulanması gayet uygundur. Tabii ki bunun yanı sıra çeyiz sandıklarınızda veya hediyelik olarak da birbirinden güzel şahane sade tığ işi oya modellerini kullanabilirsiniz. Tercihinize göre renk seçimi yapabileceğiniz tığ işi modellerinde en çok yakışan renkler beyaz krem açık pembe gibi bir nebze soğuk renklerdir. Sizler için özenle ve en çok tıklanan modelleri bir araya getirdik Bu sebeple sevdiğiniz herhangi bir modeli not ederek yazımızın sonunda sizlere sunacağımız tığ işi iğne oyası yapımı detaylı anlatım videosu ile seçtiğiniz modelleri birebir kendi el emeğinizle uygulayabilirsiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden sizlere sunduğumuz bu harika modelleri görselleri ile birlikte incelemeye geçelim.

Yepyeni Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına hazırlanmış olan renkli tığ işi oya modelleri en yeni ve en güzel modellerdendir.

Farklı model arayanların tercihi olan tığ oyası oldukça güzel ve gösterişlidir. Sizler de tarzınıza uygun bu modelleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Farklı Tığ İşi Oya Modelleri