Çok Kolay Yapılan Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Çok kolay yapılan harika tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Birçok hanımın tığ oyası modellerinden beklentisi hem kolay yapılması hem de oldukça şık olması. Biz de bunu göz önünde bulundurarak sizler için muhteşem tığ işi oya modellerini seçtik. Bu modellerin yapılışını İnternet veya YouTube’dan izleyebilirsiniz. Şimdi dilerseniz çok kolay yapılan tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Oldukça Muazzam ve Yeni Tığ İşi Oya Modelleri

Aşağıdaki görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok tercih ediliyor. Sizlerin de tercihi olabileceğini düşündüğüm bu harika tığ oyası modelini yaparak birçok kişi gibi kazanç elde edip ev ekonomisine destek olabilirsiniz. Yaptığınız el işlerini sergilemek için bir sosyal medya hesabı açabilirsiniz. Bu sosyal medya hesabında yaptığınız tığ işi oya modellerini paylaşarak daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Mor başörtüsü kenarında beyaz ve mor rengini kullanarak muhteşem tığ işi oya modeli elde edebilirsiniz. Bu modeli sadece başörtüsü kenarında değil, namaz örtüsü ve havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Oldukça şık görünen bu tığ işi oya modeli havlu kenarına da çok yakışacaktır.

Zarif bir tığ işi oya modeli arayanlar için görseldeki modeli önerebilirim. Bu modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü yapılışı oldukça basit. İnternet veya YouTube’dan tığ işi oya modellerinin yapılışı hakkında devasa anlatımlı videolara ulaşabilirsiniz.

Çeyizlere çok yakışacak bir tığ işi oya modeli ile sizlerleyim. Bu tığ işi oya modeli ve daha fazlası için tigoyalari61 Instagram hesabına ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kırmızı başörtüsü kenarına görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini tercih ederek muhteşem görünümler elde edebilirsiniz. Dilerseniz namaz örtüsü veya havlu kenarına da bu güzel tığ işi oya modelini dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Haydi hanımlar bu harika tığ işi oya modelinin örneğini çıkarmaya ne dersiniz?

Oldukça Muhteşem Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.