Çok Konuşulan Çıtı Pıtı ve Kibar Tığ İşi Oya Modelleri

Çok kolay yapılan tığ modellerini sizlerde hemen yapabilirsiniz. Yenihobi.com olarak çeyizlerinizi süsleyecek olan tığ işi oya modellerini detayları ile süsleyerek tercih edebilirsiniz. En güzel tülbent ve yazma kenarlarına çok yakışacak olan tığ oya örneklerini kaydederek yapabilirsiniz. Gelin birlikte harika görünen tığ işi oya modellerine detaylı şekilde göz atalım.

Gösterişli Tığ İşi Oya Örnekleri

Siyah yazma kenarına renkli tığ oyası işlenmiştir.  Görselde yer alan tığ oyası en çok satanlar arasında yer almaktadır.

Çıtı pıtı görünen tığ oyaları son zamanların en gözde modelidir.

Sarı tülbent kenarına renkli iplikler ile harika tığ oyaları yapılmıştır.

Yeni gelinlerin tercih ettiği tığ oyası modelini boncuk detayları ile süsleyebilirsiniz.

Siyah yazma kenarına nazar boncuk desenli tığ işi oyası çok yakışmış oldukça gösterişli olmuştur.

Çok yeni tığ oyası modelini yapabilirsiniz. Gösterişli tığ oyası süslü kadınlara sunuyoruz. Çeyizlerinize sizler dilerseniz bu modeli tek renk yaparak ekleyebilirsiniz.

Kroşe kullanarak da tığ işi oyalarını yapabilirsiniz. Yapım aşaması kolay olan tığ oyası modelini yeni başlayan kadınlarda yapabilirsiniz.

Çok Güzel Tığ İşi Oyaları

En Yeni Tığ İşi Oya Modeli Anlatımlı Yapımı

Kaynak: Bastaci Oyalar (Youtube)

Videoda yer alan tek renk yazma kenarına yapılan tığ oyalarını en güzel hali ile sizlere sunuyoruz. Kolay yapılan tığ modelini yeni başlayanlar bile yapabilirsiniz. Çıtı pıtı çok güzel çeyizlerinize yakışacak olan tığ oyası modellerini detaylar ile renklendirebilirsiniz. Videoyu izleyerek sizlerde basit tığ işi oya modelini yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Diğer iğne oyası modelleri, örgü modelleri, dantel modelleri, boncuk oyaları, lif modelleri içeriklerine de göz atabilirsiniz.