Çok Kullanışlı Yatak Odası Dolap ve Şifoniyer Modelleri

Yatak odası takımlarımızda bizim için en önem arz eden mobilyalar dolaplardır. Dolapların kullanışlı olması bizim işimizi daha kolaylaştıracaktır. Dolap ve şifoniyerin iç genişliği, çekmeceleri ve tasarımına dikkat ediyoruz. Ayrıca sadece dolap ve şifoniyer almak, değiştirmek de isteyebiliriz. Bundan dolayı sizler için yatak odası dolap ve şifoniyer modelleri seçtik. Dilerseniz şimdi hep birlikte çok kullanışlı yatak odası dolap ve şifoniyer modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Yatak Odası Dolap ve Şifoniyer Modelleri

Görselde gördüğünüz yatak odası dolap ve şifoniyer modelleri oldukça kullanışlı. Özellikle şifoniyerin çok çekmeceli olması daha kullanışlı olacaktır. Dolap modelini ise genellikle aynalı tercih ediyoruz. Görseldeki hem modern hem şık bu dolap modelinin içi de sizin istediğiniz gibi dizaynlanmıştır.

Görselde gördüğünüz şifoniyer modeli oldukça kullanışlı görünüyor. Bunu fazla çekmeceli olmasından anlayabiliriz. Fazla çekmece odada düzeni oluşturacaktır. Tam aksi az ve dar çekmecelere eşyalar sığmayacağından dayanık gösterebilir.

Komodin modeli de diğer yatak odası mobilya modelleriyle uyumlu olmalıdır.

Görseldeki gibi ilk çekmeceyi takı çekmecesi yapabilirsiniz.

Bir diğer şifoniyer modeli ile sizlerleyiz. Bu şifoniyer modeli hem şık hem de oldukça kullanışlı duruyor. Yeni tasarımlara da açık olmamız gerekir. Eğer yatak odası takımınız bu renklerdeyse tercihinizi bu şifoniyerden yana kullanabilirsiniz.

Oldukça farklı bir komodin modeli ile sizlerleyiz. Bu komodin modelinin katmanlı oluşu tasarıma ayrı bir hava katıyor. 2020 yılında da ahşap rengi çok trend renklerden biri. Bu rengin yanına dilediğiniz rengi tercih edbilirsiniz. Çünkü her renge uyumlu. Görselde de oldukça şık duran bir komodini görüyoruz.

Şifoniyer modeli de katmanlı olan bu tasarımı çok sevecekseniz. Sadece dolap ve şifoniyer şeklinde değil yatak odası takımı olarak da bu mobilya modellerini satın alabilirsiniz.

Çok Sevilen Yatak Odası Dolap ve Şifoniyer Modelleri