Çok Merak Edilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Çok merak edilen boncuklu iğne oyası modelleri ile sizlerin karşısındayız. İğne oyaları zaten zarif ve güzel duruyor.  Ama daha da güzel göstermek istiyorsak iğne oyalarını boncuklar ile süsleyebiliriz. Boncuklar ihtişam ve gösteriş katacaktır. Açıkçası boncuklu iğne oyaları hanımlar arasında daha çok tercih ediliyor. Yapmaktan ziyade sipariş vermek bazen daha da kolayımıza geliyor. Bunun için de bu işten para kazanan hanımlar en çok boncuklu iğne oyası modellerinden sipariş alıyorlar. Size de fikir olsun diye bir çok boncuklu iğne oyası modeli seçtik ve derledik. Dilerseniz hep birlikte bu modelleri bir inceleyelim, ne dersiniz?

2020 Yılında Merak Edilecek Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Mor rengine en çok yakıştırdığım şeylerden biri boncuklar. Sizin de hoşunuza gidecek bu asil duran boncuklu iğne oyası modeli mor başörtü kenarına oldukça güzel olmuş ve yakışmış. Boncuklar ayrı bir hava katmış. Siz de başörtülerinizi bu şekilde boncuklu iğne oyası modelleri ile süsleyebilirsiniz. Boncuklu olmasından kaynaklı modelin zor olduğunu da düşünmeyin. Oldukça kolay ve basit yapılışı. Her hanımın yapabileceği bir model.

blank

Yıldızlı bej tonlarındaki bu iğne oyası modeli boncuğunun farklı olmasından kaynaklı çok şık duruyor. Siz de dilediğiniz renk ve modelde boncuklar tercih edebilirsiniz. O halde hanımlar bu iğne oyası örneğini çıkarma vakti. Artık tüm imkanlar elimizin altında. Dilediğimiz modeli internetten videolu bir şekilde izleyerek yapılışı hakkında da bilgi alabilirsiniz. Mutlaka bu boncuklu iğne oyası modelinden en az bir tane evinizde olmalı. Oldukça şık ve ışıl ışıl duruyor. Siz de muhakkak bu modelini seveceksiniz.

blank

Kiraz şeklinde boncuklu iğne oyası modeli çok merak edilen ve çok sevilen iğne oyası modelleri arasında. 2019 yılında çok trend olan bu iğne oyası 2020 yılında da çok merak uyandıracak. Ben boncuklu iğne oyalarını havlu kenarlarına da yakıştırıyorum. Bu iğne oyası hem başörtü kenarına hem de havlu kenarına oldukça güzel olacaktır. O halde bu modelin örneğini çıkarma vakti.

Şirin mi Şirin Boncuklu İğne Oyası Modelleri

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.