Çok Muazzam ve Değişik İğne Oyası Modelleri

Çok muazzam ve değişik iğne oyası modelleri ile sizlerleyiz. Artık alışılagelmiş oya modellerini tercih etmek istemiyoruz. Farklı ve değişik modelleri arıyoruz. Her geçen gün yeni iğne oyası modelleri ekleniyor. Bunu yakından takip etmek zor olabiliyor. Bunun için biz sizlere en yeni ve en değişik iğne oyası modellerini seçtik. Dilerseniz yakından çok muazzam ve değişik iğne oyası modellerini inceleyelim, ne dersiniz?

En Güzel ve Değişik İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı ile başlamak istiyorum. Yapılışı oldukça kolay olan bu iğne oyası modeli oldukça da zarif duruyor. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu modeli çeyiz bohçalarında da bulundurabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz iğne oyası modelini hem başörtüsü kenarında hem de havlu kenarında kullanabilirsiniz. Sizlerin de hoşunuza gidecek bu modelleri yapmaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Çok sevilen iğne oyası modeli ile sizlerleyiz. Sadece hobi olarak değil para kazanmak için de bu modelleri yapabilirsiniz. Emeğinize ve harcadığınız zamana göre fiyatını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Görseldeki ağır ve gösterişli iğne oyası modeli çok sevilen modeller arasında yer alıyor. Sizlerin de hayır diyemeyeceği bu iğne oyasını çeyizlerde de bulundurabilirsiniz. Eğer yapılışını bilmiyorsanız internet veya Youtube’dan videolar izleyebilirsiniz. Video izlemek, anlatımlı olması sizin işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Saks mavisi başörtüsü iğne oyası modelini daha canlı göstermeye yardımcı olacaktır. Sarı ve pembe rengini de kenarında tercih edebilirsiniz.

Bebe mavisi başörtüsünde daha canlı iğne oyası renkleri tercih edebilirsiniz. Ortaya hoş bir görüntü çıkacaktır.

Siyah başörtüsü kenarına hemen hemen her renk uyuyor. Ama bu renklerin kendi aralarında uyumlu olması önemlidir. Uyumlu olmayan renkler iğne oyasını kötü gösterir. Haydi hanımlar iğne oyası vakti.

Herkesin Yapabileceği Değişik İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.