Çok Muhteşem Vazo Motifli Püsküllü İğne Oyası Modeli

Hepinize merhaba. Bugün sizler için paylaştığımız oya modelinin siz de bizim gibi oya değil sanki bir tablo kadar göz alıcı, büyüleyici güzellikte olduğunu düşüneceksiniz.

Görünce bu kadar güzel bir oya olamaz diye düşüneceğiz, sizi heyecanlandıracak örmesi kadar kullanmasının da büyük zevk vereceği muhteşem vazoda püsküllü iğne oyası modelini gelin hep beraber inceleyelim.

Oyamız aşağıdaki videoda anlatımının yapıldığı renkler ile çok güzel uyum sağlamıştır. Dilerseniz farklı renklerini de kullanabilirsiniz. İğne oyası örmek, örenlere harika duygular yaşatan bir tutkudur. İğne oyası örenlerin çoğu, tığ işlerinin çok basit olduklarını düşünürler.

Bu model ile namaz baş örtülerinizi süsleyebilir, havlu kenarlarınıza renk katabilirsiniz. Oyamızın kızlarınızın çeyizine ayrı bir hava katacağından eminiz. Ayrıca nişan bohçalarınız için kullanabileceğiniz hoş bir modeldir. Muhteşem oya için Ayşenin iğne oyaları’ nın youtube kanalına teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir