Çok Muntazam Tığ İşi Oya Modelleri

Çok muntazam tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Merakla beklenen ve hanımların ilgisini çekebilecek muhteşem tığ oyası modellerini sizler için derledim. Bu tığ oyalarını hobi olarak yapabilirsiniz veya para kazanmak için yapabilirsiniz. El işiyle uğraşan çoğu hanım bu yöntemi tercih ediyor ve muhteşem geri dönüşler alabiliyorlar. Sizler de seçtiğim tığ işi oya modellerini tercih edebilirsiniz. Şimdi dilerseniz çok muntazam tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Birbirinden Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz serum halkalı tığ işi oya modellerini önceden hazır edebilirsiniz. Daha sonra bu motifleri başörtüsü kenarında tercih edebilirsiniz. Hem de bu modelin yapılışı çok kolay. Hemen her hanımın yapabileceği bu tığ oyasını sizler de yapabilirsiniz. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek tığ işi oya modelinin yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Nazar boncuklu tığ işi oya modelleri hanımlar tarafından çok seviliyor. Özellikle sarı başörtüsü kenarına bu muhteşem model çok yakışıyor. Fakat bunun yanı sıra bu modeli sadece başörtüsü kenarında değil, namaz örtüsü ve havlu kenarında da tercih edebilirsiniz. Havlu kenarında tercihiniz olabilecek bu muhteşem tığ işi oya modelini çeyiz bohçasında da bulundurabilirsiniz.

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modelini beyaz, sarı, yeşil ve pembe rengini kullanarak elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra beyaz başörtüsü ve namaz örtüsü kenarında da bu harika modeli tercih edebilirsiniz. Tığ işi oya modelini havlu kenarında da tercih edebilirsiniz.

Görselde gördüğünüz harika tığ işi oya modeli el işiyle uğraşan hanımlar tarafından çok tercih ediliyor. Sizler de bu muhteşem oya modelini tercih ederek harika görünümler elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tığ işi oya modellerini kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz.

Çok Tercih Edilen Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.