Çok Popüler Bellona Mobilya Modelleri

Çok popüler Bellona mobilya modellerini görmeye ne dersiniz? Bellona mobilya markası yıllardır bildiğimiz ve güvendiğimiz bir marka. Mobilyaların hem konforu hem de tasarımı önem arz ediyor. Bütçeye de uygun olması, her kitleye hitap etmesi de önemli. Bellona’da uygun fiyatlarda mobilyalar bulmak mümkün. Hem de oldukça kaliteli mobilyalara sahip olabilirsiniz. Şimdi dilerseniz çok popüler Bellona mobilya modellerini birlikte inceleyelim.

Çok Satan Bellona Mobilya Modelleri

İnci asaleti ile tasarlanmış Bellona yemek odası takımı ile sizlerleyiz. Bu tasarımı biz çok sevdik. Hem sade hem şık bir görüntüsü var. Rengi sizi yanıltmasın. Artık neredeyse beyaz çabuk kirlenir, tercih etmeyelim algısı yok. Kirlense bile temizleme yöntemleri de bir o kadar kolaylaştı. Yani gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Yatak odası için mobilya arayanlar bunu çok sevecek. Dolap, şifoniyer, komodini oldukça kullanışlı. Yatak odası takımlarında dolapların kullanışlı olması çok önemli.

Oturma odası için duvar ünitesi de önemli. Küçük üniteler yerine biraz daha büyük üniteler tercih etmek istiyorsanız  bu Bellona duvar ünitesi tercihiniz olabilir. Hem şık hem de ihtişamlı görünüyor. Vitrin görevini de görebilecek bu duvar ünitesi en yeni mobilya modelleri arasında yer alıyor.

Yatak odası mobilya tercihi yaparken farklı renkler tercih etmek istiyorsanız. Görselde gördüğünüz mobilyaları tercih edebilirsiniz. Rengi daha önce çok görmediğimiz bir renk. Ahşap detaylar kullanılması odaya ferahlık katıyor. Sizler de yatak odası takımı alacakken ahşap detayları tercih edebilirsiniz.

2020 yılında Bellona mobilya markası görselde gördüğünüz rengi sık sık kullanacak. Yemk odası, yatak odası ve oturma odası takımlarında bu modeli çok göreceğiz.

2019 yılında trend renk olan ahşap rengi 2020 yılında da trend olmaya devam ediyor. Sizler de ahşap renkli mobilya tercihi yaparken yanında herhangi bir rengi kullanabilirsiniz. Görselde gördüğünüz siyah rengi de oldukça uyumlu olmuş.

Çok Muhteşem Bellona Mobilya Modelleri