Çok Popüler Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyaları yapmayı seven hanımlar bu boncuklu oyalara bayılacaklar. İğne oyaları zarifliği ve şıklığı ile tercih ettiğimiz oya türlerinden oluyor. İğne oyaları boncuklarla daha da göz kamaştırıyor. Çeşit çeşit boncuklarla güzel bir görünüm elde etmek sizin elinizde. Biz de sizler için son zamanlarda çok popüler boncuklu iğne oyası modellerini derledik. Dilerseniz şimdi bu iğne oyası modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

Çok Tercih Edilen Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Görselde gördüğünüz iğne oyasını bu kadar şık gösteren yıldızlı boncuklardır. Eğer tek renk çalışmak istiyorsanız bunu boncuklarla daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca bu iğne oyası modelinin yapılışı çok kolay hanımlar.

Kiraz görünümü vermek için kırmızı boncukları tercih edebilirsiniz. Bu iğne oyası modeli özellikle beyaz başörtüsüne çok yakışacaktır.

Görselde gördüğünüz zarif iğne oyası modeline renk katmak için renkli boncuklar tercih edebilirsiniz.

Yeşil renkli başörtüsüne yeşil renkli iğne oyası yapacaksanız farklı bir renkteki boncukla daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Oldukça şık olan bu boncuklu iğne oyasını havlu kenarında da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Görselde gördüğünüz iğne oyası modelinin yapılışı da bir o kadar kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu modeli bilmeyenler de vardır. Bilmeyenler internet veya YouTube’dan video izleyerek bilgi edinebilirler.

Herkesin evinde kırmızı bir başörtüsü vardır. Buna uygun en güzel iğne oyası ise yine kırmızı olandır. Boncuk eklenerek de daha hoş hale getirebilir. Bu iğne oyası modeli de çok sipariş alan modeller arasında yer alıyor. Siz de para kazanmak istiyorsanız iğne oyası modelleri yaparak kazanç elde edebilirsiniz.

Beyaz renkli iğne oyası modeli de gerçekten çok sevildi. Bunu bu modelin çok sipariş almasından anlıyoruz. 2020 yılında beyaz renkli iğne oyaları çok tercih edilecek. Siz de şimdiden trend olan bu renk ile iğne oyalarını yapmaya başlayabilirsiniz.

En Muhteşem Boncuklu İğne Oyası Modelleri

İğne oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi, örgü ve dantel örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.