Boncuklu bebek patiği yapılışı

Çok Popüler Renkli Boncuklu Bebek Patik Örgü Yapılışı

Bir kaç dakikanızı ayırarak boncuklu bebek patiği yapılışını öğrenerek bebek ve çocuklarınız için şirin mi şirin bir patik örebilirsiniz.

Boncuklu Bebek Patiği

Örgü örmeyi bilen ve bilmeyen herkesin yapabileceği bir bebek patiği ile karşınızdayız. Bu bebek patik modeline bazen boncuklu patik bazen de püsküllü patik diyorlar. Siz ne dersiniz bilmem ama görünce aklınızdan bu modeli hemen yapmalıyım diye geçireceğinizi biliyorum. Şirin ayaklara daha şirin olmaları için onlara yün patik iplerle doğal yolla bot patik örebilirsiniz. Bebek patiklerinde en çok beğeni almış olan boncuklu patiğin yapımını ise 25 dakika gibi kısa bir sürede öğrenerek kendiniz yapabileceksiniz.

Boncuklu Püsküllü Patik

Daha önce eline bir defa bile tığ almamış hanımların dahi anlayacağı dilden anlatılan patik yapımı için video yayınlıyoruz. O videoda patik yapımı hakkındaki bilgilere ulaşabilir ve gerekli malzemeleri de temin edebilirsiniz. Hazır soğuklar gelmeden onların minik ayakları soğuktan üşümesinler diye böyle güzel bir el işi patikler hazırlayabilirsiniz. Yapacağınız patikler çocuk ve bebekler için uygundur. Patik yapmaya başlamak için kışın gelmesini beklemeyin.

Boncuklu Bebek Patiği Yapılışı

“Çok Popüler Renkli Boncuklu Bebek Patik Örgü Yapılışı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir