Çok Popüler Tığ İşi Oya Modelleri

Çok popüler tığ işi oya modelleri ile sizlerin karşısındayız. Sıradanlıktan uzak biraz daha sıra dışı modeller hepimizin arayış içerisinde olduğu modeller arasında yer alıyor ve bunları yakından takip etmek biraz güç oluyor. Biz de sizler için birbirinden ihtişamlı tığ oyaları derledik. Hem de en değişik modeller bunlar. Tığ oyası yine ihtişamı ile sizi şaşırtmaya geliyor. Dilerseniz hep birlikte bu güzeller güzeli çok popüler  tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ oyası hem hoş hem de bir o kadar modeli ile değişik bir tığ oyası. Sürekli aynı tığ oyalarını gören hanımlar bu modeli daha önce görmediniz. Gerçekten ben uyumuna bayıldım. Başörtü ve tığ oyasının uyumu resmen ahenk içinde dans ediyor. Bu tığ oyası havlu kenarlarına da çok yakışacak. Havlu kenarlarında da bir o kadar zarif duran modeller çeyizlerin vazgeçilmez parçaları oluyor. Sizin de olabilir hanımlar. 2020 yılında göreceksiniz en çok sipariş alan modeller arasında yer alacak. Siz de tığ oyası yaparak para kazanmak istiyorsanız bu tığ oyası modelinden başlayabilirsiniz.

Gül kurusu ve pembe renginin birbiri ile olan uyumu gerçekten göz kamaştırıyor. Siz de bir rengin tonlarını kullanarak bu şekilde uyum elde edebilirsiniz. Bu tığ oyasını gören soracak ya da sorulmayıp içten içe kıskanılacak bir model. Tabii yapılışı da bir o kadar kolay. Ama ben tığ oyası ya da bu tığ oyası modelini yapmayı bilmiyorum dediğinizi de duyar gibiyim. İşte o zaman ise yöntem çok basit. İnternetten videolu bir şekilde bu modellerin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz. Anlatımlı olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Su yeşili başörtülerine rengarenk tığ oyaları oldukça çok yakışıyor. Karşınızda ise yine bu başörtülerine çok yakışacak bir model var. Siz de bu modeli çok sevmekle kalmayıp hemen örneğini çıkaracaksınız. Üstelik kullanılan tığ oyası modeli de bir o kadar da yeni.

Işıl Işıl Işıldayan Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.