Çok Renkli Çiçekli Yapımı Kolay Tığ İşi Babet Patik Modeli

Rengarenk şirin mi şirin kışın soğunu hissetmeyeceğiniz ayaklarınızı sıcacık tutacak çiçekli kolay patik modelinin yapılışı ile karşınızdayız.

Özellikle genç kadınların kullanabileceği kullanışlı hem evinizde hem de gittiğiniz davetlerde kullanabileceğiniz bir model. Görüntüsünün şıklığı gözünüzü korkutmasın. Yapımı oldukça kolay bir modeldir. Bir günde bir çift patiği rahatlıkla örebilirsiniz.

Modelde anlatılan patiğin ilmek sayısı 38 numaraya göre ayarlanmıştır. Dilerseniz ilmek sayısını azaltıp ya da çoğaltıp kendi ayak numaranıza göre ayarlayabilirsiniz. Çiçekli patik modelini çocuklarınız için de uyarlayıp onların minik ayaklarını sımsıcak tutacak bir patik örebilirsiniz. Modelin yapılışına burun kısmından başlanmalıdır.

Çiçeğinizi patiğini örmeden önce hazırlarsanız işini daha da kolaylaştırmış olursunuz.  Biz bu modelde siyah ve kırmızı renklerde iplerin çok şık duracağını düşünüyoruz. Modelin devamı için Crochet Örgü Atölyesi youtube kanalının videosunu izlemenizi öneriyoruz. Kanala abone olup videoyu beğenmeyi unutmayınız. Hepinize kolay gelsin.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir