Çok Sade ve Şık Görünen İğne Oyası Modelleri

Takipçilerimiz kıymetli hanımlar sosyal medyada en çok tıklanan iğne oyası modellerinin yapımı kolay ve pratik olanlarını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Son zamanlarda yazma kenarlarına daha çok uygulanan çıtı pıtı iğne oyası modelleri çeyiz sandıklarınızı süsleyeceği gibi günlük hayat için kendinizi şımartmak için de yapabilirsiniz. Dümdüz bez parçalarına değer katan iğne oyası modelleri hepinizin beğenisini toplayacak. Siz değerli hanımların zevklerine göre seçtiğiniz harika tasarımları olan iğne oyası modellerini görselleri ile sizlere paylaşıyoruz. Beğendiğiniz her modeli not ederek yazımızın sonunda paylaşacağımız iğne oyası yapımı detaylı anlatım videomuzun da yardımı ile beğendiğiniz modelleri kendi el emeğinizle yapabilirsiniz. Havlu kenarına da çok yakışan renk renk iğne oyası modelimiz yapım olarak biraz zahmetli olsa da işin sonunda emeğinize değeceğini anlayacaksınız. Günlük hayatta kullanacağımız iğne oyalarında çeyizler için yapılanlardan farklı olarak biraz daha seyrek ve daha sade renkler tercih edilmektedir. Şimdi sizler için özenle seçtiğimiz görselleri detaylı inceleyerek söylediklerimizi görerek ve yaşayarak anlayacaksınız buyurun yazımızı incelemeye geçelim.

Kibar İğne Oyası Örnekleri

Görselde yer alan siyah tülbent kenarına yapılan renkli iğne oyası modellerini sizler de yaparak en güzel modellere sahip olabilirsiniz. El emeği yoğun olan iğne oyalarını yaparak şahane modellere sahip olabilirsiniz.

Görselde yer alan pıtı görünen iğne oyası modeli en yeni modeller arasında yer almaktadır. Sizler de bu modeli yaparak kibar iğne oyalarına sahip olabilirsiniz hemen yapmaya başlarsanız bu modeli kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Farklı tasarım ile dikkat çeken iğne oyası modeli ağır modelleri arasında yer almaktadır. Siz zaten bu ağır modeli yaparak hamaratlığınızı ortaya koyabilirsiniz.

Tek renk yazma kenarına en güzel iki renk iğne oyalarını yaparak sizler de güçlük kullanıma uygun hale getirebilirsiniz. El emeği göz nuru iğne oyası modeli çok güzel görünmektedir.

Görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan çiçekli iğne oyası modeli son zamanların en çok satan modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de çok satan bu modeli yapsak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Sade model seven hanımlar görselde yer alan tek renk tülbent kenarına yapılmış olan fırfır model iğne oyasını sizler dilerseniz tek renk seçerek de yapabilirsiniz.

Gösterişli model seven hanımlar görselde yer alan iğne oyası modeli kırmızı ve yeşil renkler tercih edilerek hazırlanmıştır. Sizler de kıymetli değerli çeyiz sandıkları oluşturmak için bu güzel iğne oyasını yapabilirsiniz.

Günlük kullanıma uygun olan kibar görünümü dikkat çeken iğne oyası modeli bütün kombinlerinizi uyum sağlayacaktır. Sizler de tarzınıza uygun beklerse direkt iğne oyasını tasarlayabilirsiniz.

Çiçekli hazırlanmış iğne oyası modeli beyaz tülbent kenarına yapılmıştır. Beyaz tülbent kenarına beyaz renkte iğne oyaları yaparak namaz örtüsü olarak kullanabilirsiniz.

Hediyelik olarak tercih edilebileceğiniz Kaya model iğne oyası modeli şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Namaz örtüsü olarak kullanabileceğiniz iğne oyalarını sizler de hemen yapmaya başlarsanız kısa sürede kolaylıkla bitirebilirsiniz.

Çok severek kullanacağınız kibar iğne oyası modeli sade ve şık görünümü ile dikkat çekmeye devam ediyorum. Sizler de zaten model seviyorsanız bu küçük iğne oyası modelini yaparak en yeni modelleri sahip olabilirsiniz.

Tek Renk İğne Oyası Modelleri