Çok Şahane Göz Alıcı Çiçekli Tığ İşi Oya Modeli

Bazı oyalar var ki gözlerinizi o modellerden ayıramazsınız. Tam da size böyle ihtişamlı bir oya modelini tanıtmak için hazırlandık bugün.

Gördüğümüz oyaların kimi zaman iğne oyası mı tığ oyasını olduğunu hiç bir şekilde ayırt edemeyiz. Sizler için iğne oyası olarak örülen modelin, tığ oyasına uyarlanmasını anlatacağız.

Bir çoğumuza tığ işi kolay gelmektedir. İğne oyasının örme teknikleri, tığ ile örülen örgülere göre çok farklıdır. Ayrıca tığ oyaları daha hızlı bir şekilde ilerleyip bitmektedir. Bu güzel oya modelini örmek için önce yazmamızın kenarına tığ battımızı yapıyoruz. İkinci sırayı da bitirdikten sonra sonra yaprakların örümüne başlıyoruz.

Her tarzda yazmalara örebileceğiniz oya modelini renkli iplerle örmenizi tavsiye ediyoruz. Hepinizin eline emeğine sağlık. Güzel günlerde kullanın.

Kendi tasarımı olan güzel oya modelini bizler öğrettiği için Sunayla el işleri’ nin youtube kanalına teşekkür ederiz. Kanalına abone olup, beğenmeyi unutmayınız.

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası, örgü ve dantel içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir