Yeni akım boncuk oyası

Çok Şahane İğne Oyası Yazma Havlu Kenarı Oya Modeli Yapılışı

Çok şahane iğne oyası yazma havlu kenarı boncuklu oya modeli yapılışı ile karşınızdayız. İğne oyalarında yeni akım boncuklu oya modelleri. Artık iğne oyası yapmayı bilen tüm bayanlar boncuklu oyalara daha fazla vakit harcıyor.

Yeni akım boncuklu oyası

Boncuklu oyalara oyacı kadınlara ayrılan vakit artık daha fazla. Sipariş alan kişilere de en çok gelen siparişlerin başında boncuklu iğne oyaları geliyor. Evlerde eksik olmaması gereken bazı el işleri bulunuyor. Havlu ve yazma bunların başında gelmektedir. Kendisi yapmayı bilmiyorsa başkalarından sipariş alarak bu güzel el işlerine sahip oluyorlar. Böylelikle evlerde kullanılan el işlerinin sayısı artmış oluyor ve yıllardır gelenek haline gelen havlu ve yazma sanatı da devam etmiş oluyor. Instagram, Facebook ve Youtube aramalarına girdiğiniz ve iğne oyası diye arama yaptığınız zaman en çok karşınıza boncuk oyaları çıkacaktır. Bu da demek oluyor ki kadınlar bu oyalara daha çok önem veriyor.

Yeni akıma sizde ayak uydurup havlu ve yazma kenarı için olan bu iğne oyası modelini hemen öğrenin!

Çok Şahane İğne Oyası Yazma Havlu Kenarı Oya Modeli Yapılışı

İğne Oyası hakkında oluşturduğumuz bu içerik hoşunuza gittiyse, aşağıda bulunan diğer içerikler de hoşunuza gidecektir, onları da inceleyebilirsiniz. Sizler için her gün farklı iğne oyası, tığ işi ve örgü örnekleri hazırlıyoruz; bizi günlük olarak takip etmeyi unutmayın.
Yayın tarihi Kategoriler Hobi, İğne OyalarıEtiketler havlu, havlu kenarı, iğne işi, iğne işi oyalar, iğne oyaları, iğne oyası, iğne oyası modelleri, iğne oyası yazma kenarı, iğne oyası yazma kenarı modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir