Çok Şahane Tığ İşi Oya Modelleri

Çok şahane tığ işi oya modelleri ile sizlerleyiz. Sizler için hanımların çok tercih ettiği tığ oyası modellerini seçmeye çalıştık. Tığ oyası modelleri hem hobi olarak hem de kazanç elde etmek için yapılıyor. Birçok hanım bu oyaları yaparak para kazanıyor. En etkili yöntemse yapılan tığ işi oya modellerini sosyal medya hesaplarına yükleyip sipariş almak. Sizler de bu şekilde sipariş alabilir ve bu siparişleri arttırabilirsiniz. Şimdi dilerseniz çok şahane tığ işi oya modellerini yakından inceleyelim, ne dersiniz?

En Sevilen Tığ İşi Oya Modelleri

Görselde gördüğünüz tığ işi oya modeli çok seviliyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu tığ oyasının yapılışı da çok kolay. Hemen hemen her hanımın yapabileceği bu tığ işi oya modellerini her hanım yapabilir. İnternet veya YouTube’dan anlatımlı videolar izleyerek tığ oyası modellerinin yapılışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Görselde olan tığ işi oya modellerini hobi olarak yapabileceğiniz gibi kazanç elde etmek için de yapabilirsiniz. Harcadığınız zamana ve kullandığınız malzemeye göre bu oya modellerinin fiyatlarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Sizin de hoşunuza gidecek bu oya modelleri herkesin beğenisini topladı.

Tığ işi oya modeli seçimi yaparken renk uyumuna dikkat etmek gerekir. Eğer tığ oyasını rengarenk tercih edecekseniz kendi içinde renklerin uyumlu olmasına dikkat edin. Bunun yanı sıra bu seçilen renklerin başörtüsü ile de uyumlu olması gerektiğini unutmayın. Çünkü uyumlu renkler tığ oyasını güzel gösterecektir. Uyumsuz renk seçimleri ise tığ işi oya modeli ne kadar güzel olursa olsun hoş görünmeyecektir.

Sizler de çiçekli tığ oyası modelini tercih ederek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Özellikle pembe başörtüsü kenarına yapılan tığ işi oya modeli çok hoş duruyor. Sizlerin de tercihi olabilecek bu tığ işi oya modelini sizler de yapabilirsiniz.

En Harika Tığ İşi Oya Modelleri

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.