Saç Örgüsü Lif Modeli Yapılışı

Çok Şahane Tığ İşi Saç Örgüsü Lif Modeli Yapımı

En çok aranan tığ işi lif modellerine bir yenisi daha eklendi. Tığ işi ile örülen saç örgüsü tekniği kullanılarak yapılan örgü lif modeli.

Yenihobi olarak her zaman banyonuzda yün iplerle yapılan lifleri tercih etmenizi öneriyoruz. Neden derseniz, çünkü bu lifler doğal oluyor. Herhangi bir kimyasal içermeyen ve plastik olmayan lifler ile duş alırken hiç bir zarar görmezsiniz. Satın alınan plastik lifler hem cildinizi tahriş edebilir hemde kimyasal olduğu için derinize zarar verebilir. Örgü yün iplerle örülen lifler ise aksine hiç bir zarar vermez.

Saç Örgüsü Lif

Lif modellerini nereden bulabilirim diyenleriniz de olabilir. Neden kendiniz yapmıyorsunuz ki? Tığ yoksa bile tuhafiyeden alarak , lif ipini kullanarak dilediğiniz renkte ve desende lifler örebilirsiniz. Saç örgüsü modeliyle yapılan lif sade liflerdendir. Hem erkek hemde kadınlar hemde bebekler için kullanılabilir. Sade lif isteyenler bu lifi örebilir ve banyoda bunları kullanabilir. Sabun ve duş jelleri en iyi bu lifler ile köpürür. Tertemiz bir duş almak için örgü lif modelleri yapmaya hazır mısınız?

Tığ işi Saç Örgüsü Lif Modeli Yapılışı

Tığ İşi hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de çok beğeneceksiniz, onlara da göz atabilirsiniz. Sizler için her gün değişik tığ işi, iğne oyası ve örgü içerikleri hazırlıyoruz; bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayın.
Örgü kategorisi için yayımladığımız bu içeriği sevdiyseniz, aşağıdaki diğer içerikleri de mutlaka seveceksiniz, onlara da bakabilirsiniz. Her gün en yeni örgü, tığ işi ve iğne oyası örneklerini bir araya getiriyoruz; bu örnekleri bizi günlük olarak ziyaret ederek takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın